ZWIERZĘTA ZIMOWĄ PORĄ

02.12.2016 (piątek), godz. 9:00

zwierzeta

W dniu dzisiejszym grupa Bunnies wybierze się na wycieczkę do Leśnego Kompleksu Promocyjnego w Świeradowie na warsztaty edukacyjno – ekologiczne. Podczas warsztatów dzieci poznają zwierzęta aktywne w czasie zimy oraz poznają, co można uczynić, aby pomóc im przetrwać zimę. Ponad to dla przedszkolaków zaplanowano liczne zabawy integracyjne w ośrodku edukacyjnym.

ZACZAROWANE ŚWIĘTA

04.12.2016 (niedziela), godz. 17:00

zaczarowane swieta

Zaczarowane święta, to koncert charytatywny ukierunkowany na artystów niepełnosprawnych, którzy swoją muzyką dzielą się z liczną widownią. Jak co roku,  na scenie wystąpią liczne gwiazdy polskiej sceny muzycznej oraz nasze przedszkolaki z grupy Lions.

MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU

06.12.2016 (wtorek)

mikolajki

Wszystkie dzieci Mikołaja kochają,
Wszystkie dzieci na niego czekają.
Moc prezentów każdemu przyniesie
I każde dziecko ucieszy…

Zapraszamy wszystkie dzieci na radosne spotkanie z Mikołajem pełne uśmiechów, zabawy i oczywiście prezentów. Mile widziane stroje w kolorze czerwonym.

ZIMOWE ŚWIATEŁKO

07.12.2016 (środa),

zimoweswiatelko

Świąteczne warsztaty w Galerii BWA sprawią, że tęsknocie za roziskrzonym śniegiem stanie się zadość. Dzieci z grupy Lions wykonają domowym sposobem lampiony, pokryte szronem, ozdobione gustownie świątecznymi ornamentami.

Podczas spotkania dzieci będą miały możliwość obejrzeć na ścianach galerii prawdziwy „ Teatr rozmaitości”.

JASEŁKA W PRZEDSZKOLU

jaselka

Serdecznie zapraszamy rodziców na jasełka w wykonaniu dzieci.
12.12.2016 ( poniedziałek) - Grupa FROGS, godz.16:00, sala Euforia,
13.12.2016 ( wtorek) - Grupa BUNNIES, godz.16:00, sala Euforia,
14.12.2016 ( środa) - Grupa TEDDIES, godz.16:00, sala Euforia,
16.12.2016 ( piątek) - Grupa MONKEYS, godz.15:30, sala nr 7,
19.12.2016 ( poniedziałek) - Grupa BUTTERFLIES, godz.16:00, sala Euforia,
20.12.2016 ( wtorek) - Grupa Lions, godz.16:00, sala Euforia

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

warsztaty swiateczne

Maluszki ze żłobka wraz ze swoimi opiekunami serdecznie zapraszają swoich bliskich do wspólnej zabawy na warsztatach bożonarodzeniowych.

12.12.2016 ( poniedziałek) - Grupa TIGERS, godz.15:00, sala nr 1,
14.12.2016 (środa) - Grupa KITTENS, godz.15:00, sala  nr 6,
20.12.2016 ( wtorek) - Grupa DUCKS, godz.15:00, sala nr 2,

PRZYGODY FRANKA BAŁWANKA
PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE

przygody franka balwanka

13.12.2016(wtorek), godz. 9:00

Za sprawą czarów przybywa do dzieci gość, który marzy, o tym, aby wspólnie z dziećmi wybrać się w podróż pełną niespodzianek i niebezpiecznych przygód.  Na podróż daje się namówić również zabawny bałwanek Franek, który nie tylko rozbawi, ale i zachęci do zabawy zgromadzoną wokół publiczność.

MAGICZNE ŚWIĘTA

14.12.2016(wtorek)

magiczne swieta

Serdecznie zapraszamy dzieci z grupy Bunnies na warsztaty świąteczne w osiedlowej bibliotece. Święta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy, pełen wzruszeń i radości. Często poprzedzony intensywnymi przygotowaniami,  do magii świąt przybliży dzieci spotkanie z biblioterapeutą i wspólne wykonanie świątecznych ozdób .

POLICYJNE MANEWRY

21.12.2016(środa)

policyjne manewry

W dniu dzisiejszym przypomnimy dzieciom z grupy Teddies zasady bezpiecznego poruszania się po drodze i chodniku oraz przybliżymy zawód policjanta podczas wycieczki do komisariatu policji. Ponad to dzieci będą miały okazję obejrzeć tresurę policyjnych zwierząt i poczuć się przez chwilę jak prawdziwi policjanci.

DZIEŃ ANIOŁA

20.12.2016 (wtorek)

dzien aniola

„ Mój aniołku chciałbym mocno Cię przytulić, no i miłe słówka mówić. A jak ładnie się postarasz to tu u nas pozostaniesz od zaraz”. Zapraszamy dzieci do magicznego świata aniołów i anielskiej muzyki.

KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

28.12.2016 (środa)

konkurs jezyka angielskiego

W tym miesiącu dzieci poznają liczne słownictwo związane z bożonarodzeniową tradycją –w celu uwieńczenia dziecięcych starań wszystkie dzieci wezmą  udział w międzygrupowym konkursie z języka angielskiego.

SYLWESTER W PRZEDSZKOLU

30.12.2016 (piątek)

sylwester

Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnych zabaw, pląsów
i śpiewów, by wspólnie i radośnie powitać nadchodzący rok.