6.06 Pszczoły

pszczoly

Grupy Tigers i Monkeys wybiorą się do Radaniowa, gdzie odwiedzą pasiekę i poznają życie pszczół. Będą mogły również spróbować kilku odmian i rodzajów miodu.

BWA

bwa

Grupy Kittens i Teddies odwiedzą Biuro Wystaw Artystycznych. Dzieci będą podziwiać dzieła sztuki nowoczesnej, a także wezmą udział w warsztatach manualnych.

7 - 8.06 Dwudniowa wyprawa

wyprawa

Starszaki z grup Bunnies i Teddies wybiorą się na dwudniową wycieczkę, podczas której odwiedzą Iqlandię w Libercu, doświadczą wielu przygód w Wiosce Magii i Czarów oraz wykonają własną zabawkę w Muzeum w Libercu.

11.06 Dzień Przyjaciela

dzien przyjaciela

Właśnie tego dnia będziemy się wspólnie zastanawiać kim jest przyjaciel i czy zawsze możemy na niego liczyć. Co więcej przygotujemy prezenty dla swoich przyjaciół i razem będziemy spędzać czas.

13.06 Dzień Dobrego Słowa

dzien dobrego slowa

Tradycyjnie, jak co miesiąc będziemy dzielić się dobrym słowem. Poznamy również znaczenie słowa „szczerość” i zastanowimy się wspólnie z bohaterami bajki czy szczerość to kolejne piękne słowo i kiedy warto ją wykorzystywać.

Warsztaty przyrodnicze

warsztaty przyrodnicze

W środę przyjedzie do nas pani Bogumiła z Nadleśnictwa Śnieżka. Razem z nią wszystkie przedszkolaki będą odkrywać tajemnice naszego regionu i mieszkających w nich zwierząt.

Tajemniczy Las

las

Przedszkolaki z grupy Froggies odwiedzą interaktywną wystawę w Bukowcu, gdzie poznają sekrety życia zwierząt oraz dowiedzą się na czym polega praca leśniczego.

Teatr

teatr

Ponownie odwiedzą nas artyści krakowskiego teatru Duet, którzy opowiedzą nam wspaniałą historię kota Filona.

15.06 Magiczna Noc – Festiwal Kolorów

magiczna noc

To będzie zaiste magiczna noc – tego wieczoru czekają na nas zadania do wykonania, a także różnorodne doświadczenia – niezbędne będą: dobry humor i ciekawość świata!

W czerwcu czekają nas również uroczystości związane z zakończeniem roku przedszkolnego 2017/2018, na które serdeczenie Państwa zapraszamy:

• 13.06.2018 (środa) Teddies, godzina 15:00, Euforia
  • 14.06.2018 (czwartek) Kittens, godzina 15:00, Euforia