Jestem absolwentką Biologii  na Uniwersytecie Wrocławskim, ponadto absolwentką kilku kierunków studiów podyplomowych, między innymi Przyrody, Chemii, a także Zarządzania Oświatą.

Ukończyłam też 1,5 roczny kurs „Akademia Trenerów”, który pozwolił mi na doskonalenie umiejętności interpersonalnych i staram się wykorzystywać  je na co dzień w swojej pracy. Aby podnieść swoje kompetencje językowe ukończyłam też roczny kurs języka angielskiego, zakończony szkoleniem językowym w Londynie. Uważam, że pedagog powinien nieustannie doskonalić swój warsztat pracy, dlatego ciągle poszukuję czegoś dla siebie i uczestniczę w licznych szkoleniach i kursach. Jestem osobą ambitną, odpowiedzialną, konsekwentną i tolerancyjną. Prywatnie uwielbiam aktywny tryb życia i jestem amatorką kolarstwa górskiego. Uwielbiam także pływanie. Na rowerze przejeździłam tysiące kilometrów. Moja pasja daje mi poczucie wolności, swobody, daje wytchnienie od spraw codziennych i pozwala na pozbycie się stresu, który ciągle nam towarzyszy. Uwielbiam pracę z dziećmi, bo daje mi ona dużo radości i satysfakcji, dlatego w zawodzie pedagoga pracuję już 18 lat.