Ewelina-WojtczakJestem absolwentką pedagogiki opiekuńczej i resocjalizacyjnej oraz kształcenia wczesnoszkolnego i przedszkolnego na Uniwersytecie opolskim.
Ukończyłam roczny kurs arteterapii i technik wspierania rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym, kurs wspierania umiejętności matematycznych w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, zdobyłam wiedzę na temat współczesnych metod nauki czytania i pisania. Jestem nauczycielem z 6 letnim stażem pracy i nieustannie dążę do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych – ukończyłam roczny kurs języka angielskiego, zakończonego szkoleniem językowym w Londynie oraz kurs technik pamięci, by pomóc dzieciom zdobywać wiedze o otaczającym świecie z uwzględnieniem tak ważnej zabawy z życiu dziecka w wieku przedszkolnym.

Interesuje się literaturą dziecięcą oraz arteterapią i ich wykorzystaniem w pracy z maluszkami. W działaniu kieruje się dużą dozą odpowiedzialności, jestem osobą wrażliwą, tolerancyjną, konsekwentną oraz potrafiącą dostrzegać potrzeby dzieci i ich indywidualność w pracy i zabawie. W kontaktach interpersonalnych kieruję się zasadą podmiotowego traktowania innych.

Jestem gotowa poświęcić wiele swych sił i czasu by służyć najmłodszym – a ich uśmiech jest dla mnie najwyższą zapłatą.