Joanna-Żak-ZiętkowskaW przedszkolu „Akademia Happy Kids” pracuję od początku jego założenia. Doświadczenie pracy z dziećmi zdobyłam między innymi w Anglii, pracując w angielskim przedszkolu i sobotniej polskiej szkole. Jestem absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego, gdzie studiowałam filologię polską na Wydziale Humanistycznym. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna.

Posiadam kwalifikacje do nauczania języka angielskiego i od dwóch lat jestem nauczycielem kontraktowym z praktyką w nauczaniu języka angielskiego na poziomie szkolnym i przedszkolnym.

W procesie nauczania największą uwagę zwracam na indywidualne predyspozycje i potrzeby dziecka. Uważam, iż takie podejście sprawia, że dzieci czują się bezpieczne i szczęśliwe w przedszkolu.