Nazywam się Sandra Kozaczkiewicz.  Jestem szczęśliwą mamą 2,5 letniej Kornelki. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna w Karkonoskiej Wyższej Szkole Państwowej w Jeleniej Górze.

Jestem pomocą nauczyciela w przedszkolu. Od maja pracuję w Akademii  Happy  Kids . Przez ten czas, wspierana przez zespół zdobyłam doświadczenie i codziennie uczę się nowych rzeczy.

Jestem osobą ciepłą , uśmiechnięta i zawsze pełną chęci do pracy. Bycie z dziećmi dostarcza mi dużo przyjemności oraz satysfakcji i radości. W pracy staram się być konsekwentna, ale także uważna na potrzeby i problemy dzieci.

Dlaczego wybrałam pracę z dziećmi ?Ponieważ przebywając z dziećmi widzimy świat ich oczami i bardziej go rozumiemy. Tylko dzieci potrafią się tak pięknie dziwić najprostszym rzeczom. Dlatego wspólnie z dziećmi będę się dziwiła i przenosiła teorię zdobytą w trakcie studiów na praktykę w Akademii Happy Kids.