(ŚRODA, 1.06)

dzien dziecka

Z  okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla naszych przedszkolaków wiele atrakcji. Już z samego rana odwiedzi nas Teatr Duet z interaktywnym przedstawieniem opowiadającym o dziecięcych marzeniach, pt. : „Jak Wojtuś został strażakiem”.  Po przedstawieniu zaprosimy dzieci do wspólnych gier i zabaw na świeżym powietrzu. Przypomnimy sobie tradycyjne gry i zabawy, takie jak skakanie w gumę, gra w klasy, skoki na skakance, rzut do celu. Na wytrwałych sportowców za ich wysiłki czekają słodkie niespodzianki.

SESJA FOTOGRAFICZNA

(PIĄTEK, 3.06)

sesja fotograficzna

Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w kończącej rok szkolny sesji fotograficznej. Mamy nadzieję, że na  pamiątkowych zdjęciach pojawią się wszystkie uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków.

MAGICZNA NOC NAUKOWCÓW

(PIĄTEK, 3.06)

noc naukowcow

Nareszcie nadszedł czas szóstej już magicznej nocy w naszym przedszkolu. Tym razem tematem przewodnim spotkania jest „MAGICZNA NOC NAUKOWCÓW”.  Podczas cyklu fantastycznych warsztatów zabawimy się w szalonych naukowców, przeprowadzających najróżniejsze eksperymenty. Całą imprezę zwieńczy zabawa pod gołym niebem w morzu baniek mydlanych oraz dyskoteka z panią Marcelinką.

WARSZTATY  Z PIŁKI NOŻNEJ

(WTOREK, 7.06)

pilka nozna

Dla wszystkich dzieci, które uczęszczały na zajęcia z  piłki nożnej  przygotowaliśmy warsztaty na świeżym powietrzu. Zapraszamy do przybycia WSZYSTKIE CHĘTNE DZIECI WRAZ Z RODZCAMI. Prosimy o zapisywanie się na listę w szatni do piątku 3 czerwca.

W ZDROWYM CIELE  ZDROWY DUCH

(ŚRODA, 8.06)

w zdrowym ciele

Zapraszamy cztero-, pięcio- i sześciolatki na ścieżkę rowerową  niedaleko ulicy Noskowskiego, gdzie spróbujemy swoich sił w joggingu.
Prosimy, żeby wszystkie dzieci miały  na sobie strój sportowy.

WYCIECZKA DWUDNIOWA

(CZARTEK, 9.06/ PIĄTEK 10.06)

wycieczka

Najstarsze przedszkolaki wyruszą  na wycieczkę dwudniową do Parku Rozrywki Energylandia  w Zatorze oraz do Jura Parku w Krasiejowie.  Wszystkim uczestnikom  wycieczki życzymy dobrej zabawy.

WARSZTATY PRZYRODNICZE

(CZWARTEK, 16.06)

warsztaty przyrodnicze

W połowie czerwca już po raz ostatni w tym roku szkolnym  odwiedzi nas Pani Bogusia z Nadleśnictwa Śnieżka. Tym razem opowie nam o tym w jaki sposób zachowywać się na górskich szlakach podczas letnich wycieczek.

WAKACJE TUŻ TUŻ

wakacje tuz

Trzylatki i czterolatki udadzą się na przedwakacyjne warsztaty do BWA.  Oprócz obejrzenia aktualnej wystawy, dzieci porozmawiają o tym, co należy spakować do plecaka przed wyruszeniem na wycieczkę oraz wezmą udział w warsztatach plastycznych.

ŚRODA, 8.06- Grupa Pani Margarety
ŚRODA, 22.06- Grupa Pani Kasi
PIĄTEK, 24.06- Grupa pani Karoliny

JESTEŚMY CZYTELNIKAMI

(ŚRODA, 15.06)

czytelnicy

Najstarsze dzieci odwiedzą  pobliską bibliotekę, gdzie wysłuchają opowiadania czytanego przez panią Ewę, wezmą udział w dyskusji oraz warsztatach plastycznych. W celu wspierania zainteresowań czytelniczych, dzieci wypożyczą wspólnie wybrane książki, które będą mogły czytać razem ze swoimi paniami w przedszkolu.