5.02 Dzień Nutelli

nutella

Wszystkie przedszkolaki samodzielnie przygotują tego dnia swój podwieczorek, używając przy tym pysznego kremu czekoladowego.

7.02 BWA – Czysta abstrakcja

abstrakcja

Grupy Frogs i Butterflies wyruszą do Biura Wystaw Artystycznych, gdzie obejrzą wystawę Adamczyk&Adamczyk,a następnie wezmą udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

8.02 Tłusty Czwartek

tlusty czwartek

Tego dnia w Akademii Happy Kids królował będzie pączek! :)

9.02 Międzynarodowy Dzień Pizzy

pizza

Ten smakowity tydzień zakończymy samodzielnym stworzeniem włoskiego przysmaku.

13.02 Dzień Dobrego Słowa

dobre slowo

Tradycyjnie, jak co miesiąc będziemy dzielić się dobrym słowem, a także zastanowimy się dlaczego „Dziękuję” jest najwdzięczniejszym z nich.

14.02 Dzień Przyjaźni – Walentynki

walentynki

To będzie dzień pełen Miłości i Przyjaźni. Razem odkryjemy kto jest naszym przyjacielem i dlaczego możemy tak o nim powiedzieć. Stworzymy również postery,a co więcej zintegrujemy się jeszcze bardziej!

Teatr Duet - „Dino-nowy przyjaciel”

teatr duo

Przedszkolaki będą miały okazję obejrzeć wspaniałe przedstawienie nawiązujące do naszego dnia przyjaźni.

Park Zdrojowy

park zdrojowy

Grupy Monkeys, Tigers i Kittens wybiorą się do cieplickiego Parku Zdrojowego, by odwiedzić Teatr Animacji i obejrzeć przedstawienie „Karmelek”

Papugarnia

papugi

Grupy Frogs (14.02) i Kittens (21.02) będą miały okazję poobcować z wielobarwnymi papugami w nowootwartym miejscu na mapie naszego regionu. Przedszkolaki dowiedzą się jak żyją i co jedzą papugi oraz co lubią robić w wolnym czasie.

20.02 Bicie Przedszkolnego Rekordu Guinessa

Grupy starszaków Teddies (20.02) i Bunnies (27.02) zmierzą się z wymyślonymi przez siebie rekordami. Ciekawe co zrobią by na zawsze wpisać się w Przedszkolną Księgę Rekordów.

21.02 Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

ojczysty jezyk

Tego dnia będziemy dwoić się i troić by poznać całe piękno naszego języka. I języki też będziemy ćwiczyć. Od jeleniogórzan dowiemy się jakie jest według nich najtrudniejsze, a jakie najłatwiejsze polskie słowo. I kto wie.. może odkryjemy gdzie chrząszcz brzmi w trzcinie...?

Muzeum Przyrodnicze – Ptaki

muzeum przyrodnicze
Grupa Tigers wybierze się do Muzeum Przyrodniczego by wziąć udział w warsztatach dotyczących polskich ptaków. Poznają ich wygląd, nazwy, a także zwyczaje. No to fruuu!

23.02 „Kontrabasowe mruczanki”

kontrabasowe mriuczanki

Akademia będzie miała przyjemność gościć muzyków z Filharmonii Dolnośląskiej. Przedszkolaki poznają kolejny instrument, będą miały okazję sprawidzić czy są od niego większe, a także, być może, razem z nim zamruczą coś miłego.

BWA

Małpki odwiedzą Biuro Wystaw Artystycznych, gdzie doświadczą wrażeń estetycznych, rozwiną swój artystyczny zmysł, a także wezmą udział w warsztatach plastycznych.

Muzeum Przyrodnicze – Owady

owady

Tym razem to grupa Butterflies wybierze się do Muzeum w Cieplicach by razem z pracownikami odkrywać sekrety owadów.

Muzeum Karkonoskie

muzeum karkonoskie

Grupa Teddies odwiedzi Muzuem Karkonoskie by na warsztatach technicznych, zamienić się na chwilkę w generałów i stworzyć figurki żołnierzyków.
Baaaaczność!