5.04 Jeleniogórskie Centrum Kultury

jck

Wszystkie przedszkolaki z Akademii wybiorą się do JCK, by zobaczyć muzyczny spektakl pt. „Calineczka” w wykonaniu Teatru Muzycznego Neon z Wrocławia.

6.04 Światowy Dzień Sportu

dzien sportu

W marcu odnieśliśmy kolejny sukces sportowy, zajmując

III miejsce podczas Sportowej Olimpiady Malucha.

Pragniemy dalej zarażać dzieci aktywnością sportową, dlatego z okazji Światowego Dnia Sportu każdy przedszkolak weźmie udział w zawodach sportowych w naszej Akademii. Będzie dużo uśmiechów i zabawy!

Prosimy by dzieci tego dnia miały strój sportowy :)

11.04 Przygody Piotrusia

przygody piotrusia

Tego dnia po raz kolejny odwiedzi nas teatr „Duet” z Krakowa, by wystąpić dla wszystkich dzieci z ich najnowszym przedstawieniem.

13.04 Dzień Dobrego Słowa

dzien dobrego slowa

Tradycyjnie, jak co miesiąc będziemy dzielić się dobrym słowem. A dodatkowo zastanowimy się skąd się biorą dobre słowa i gdzie ich szukać :)

20.04 Teatr

teatr

Tym razem przedszkolaki będą miały okazję poznać zabawną historię bakterii, które mieszkają wokół nas.

Światowy Dzień Ziemi

dzien ziemi

20 kwietnia będzie wyjątkowym dniem dla naszej planety.

W tym szczególnym dniu pochylamy się nad jej losem i dbamy o nią, by była zdrowsza i piękniejsza. Właśnie wtedy, przedszkolaki z Akademii przyłączą się do światowej akcji sprzątania świata, a także będą namawiać innych do zaangażowania się w świadome życie :)

Przygotowania zaczniemy zaś już w poniedziałek i przez cały tydzień będziemy uczyć się o Ziemi, o tym jak o nią dbać, co każdy z nas może dla niej zrobić. Nauczymy się segregować śmieci, robić zabawki z recyklingu.

27.04 Międzynarodowy Dzień Tańca

dzien tanca

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do zabawy podczas Międzynarodowego Dnia Tańca. Poznamy wiele jego rodzajów, m.in. hip hop, jazz, balet, tańce ludowe. Będziemy tańczyć i szaleć na parkiecie cały dzień!