W miniony piątek, jak co miesiąc, obchodziliśmy w naszej Akademii Dzień Dobrego Słowa.

W kwietniu tematem przewodnim była miłość...do samego siebie. Zastanawialiśmy się nad samoświadomością i samoakceptacją. Pragniemy, by dzieci znały swoje mocne strony, by akceptowały siebie, by ich wewnętrzny język pełen był dobrych myśli i słów dla samego siebie. Dzięki temu, dzięki miłości, łatwiej będzie im nawiązywać pozytywne, dobre relacje z rówieśnikami i innymi ludźmi. 

Tego dnia bawiliśmy się wspólnie, choć każdy miał okazję się wykazać. Przedszkolaki prezentowały swoje talenty, a także spacerowały aleją gwiazd - oklaskiwane przez wszystkich za to, jakie są - a są wspaniałe, cudowne, wyjątkowe!

Na koniec, młodsze grupy wykonały jeden portret, który symbolizował ich wszystkich, a starszaki malowały autoportrety dopisując lub doklejając do nich słowa/zdania pasujące do nich tego dnia. 

Serdecznie zapraszamy do podziwiania ich prac nie tylko tutaj, ale również na przedszkolnych korytarzach :)

 

  • 10
  • 9
  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1