W miniony wtorek świętowaliśmy Dzień Ziemi. Oprócz tradycyjnej akcji sprzątania świata, postanowiliśmy również wybrać się w teren i podziwiać otaczającą nas przyrodę. Choć pogoda nie była wymarzona, to i ona była doskonałym doświadczeniem. Świeciło słońce, ale również pojawiły się chmury, wiał wiatr - wszystko, to pokazało nam jak różnorodna bywa przyroda. 

Wszystkie przedszkolaki wybrały się tego dnia na spacer - grupy Ducks i Bees na okoliczny plac zabaw, gdzie przytulały się do drzew, szukały skarbów natury. Kittens i Tigers podjęli wyzwanie pójścia na wzgórze, gdzie znajduje się Krzyż Milenijny. I oni szukali skarbów, rozpoznawali rośliny z łąk, a także stworzyli przyrodnicze obrazy. Najstarsze grupy - Monkeys, Frogs, Ladybugs i Dolphins wspólnie wybrali się na Wzgórze Kościuszki, gdzie nie tylko przytulali drzewa, stworzyli piękne obrazy, ale również korzystali ze słońca i czystego powietrza ćwicząc z elementami jogi, a także bawiąc się i sprzątając park. 

To był wspaniały czas. Czas na łonie natury. Czas, by pamiętać o niej i podziwiać ją - nie tylko podczas Dnia Ziemi, ale również na co dzień. 

 

 

  • 10
  • 9
  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2