Listopad rozpoczęliśmy od wielkiego wydarzednia, jakim jest pasowanie na Przedszkolaka. W tej niezwykle ważnej uroczystości wzięły udział dwie grupy: Lions oraz Butterflies. W tym roku postanowiliśmy, że obie te grupy będą miały uroczystość jedynie dla siebie, mieliśmy więc 2 dni pełne atrakcji i wspaniałych występów. 

 

Uroczystość rozpoczęła się od pięknego występu przygotowanego przez dzieci wraz ze swoimi nauczycielkami. Grupa Lions przygotowała piosenki po polsku oraz po angielsku, a swój występ zakończyła energicznym tańcem. Podobnie grupa Butterflies, która w swój występ włączyła również piosenkę po norwesku, a występ zakończyła krótkim pokazem rytmicznym. 

Po występie dzieci stanęły do ślubowania, a następnie zostały uroczyście pasowane przez panią dyrektor. 

Na koniec na wszystkie przedszkolaki czekała niespodzianka - czyli tort ! 

 

Niezmiernie cieszymy się, że do grona przedszkolaków naszej Akademii dołączyły kolejne Happy Kids. 

 

 • 8
 • 7
 • 6
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 • 17
 • 16
 • 15
 • 14
 • 13
 • 12
 • 11
 • 10