7.01 obchody Światowego Dnia Breille’a

braille

Zgodnie z naszym całorocznym planem, w tym roku uczymy się nowych rzeczy o sobie, a także o otaczających nas ludziach. Uczymy się dostrzegać mocne strony, to co nas łączy, ale również to, co sprawia, że każdy z nas jest wyjątkowy. Idealną okazją do tego będzie Światowy Dzień Breille’a, który uwrażliwia na osoby ze specjalnymi potrzebami.

8.01 Filharmonia „Misiowy karnawał”

filharmonia

W Nowy Rok wejdziemy muzycznym krokiem razem z muzykami z Filharmonii Dolnośląskiej.

13.01 Dzień Dobrego Słowa

dds

We wrześniu podróżowaliśmy po różnych krainach emocji – w październiku odkryliśmy smutek, w listopadzie rozmawialiśmy i doświadczaliśmy wdzięczności, w grudniu tańczyliśmy, śpiewaliśmy – to jak nic- radość. A w styczniu czas na małe wyzwanie – strach. Sprawdzimy czego się boimy – i czy każdy z nas czasem to odczuwa. Co więcej sprawdzimy czy strach jest rzeczywiście taki straszny, czy tylko ma takie wielkie oczy…

17.01 Dzień Wszystkich Fajnych

dzien fajnych

Ach! Co to będzie za dzień! Wszystkie przedszkolaki odkryją coś zupełnie nowego o swoich nauczycielkach. Każda z nich bowiem jest zupełnie, odlotowo fajna i ma w zanadrzu parę niespodzianek!

23.01 – 4.02 Dzień Babci i Dziadka

dzien babci i dziadka

Serdecznie zapraszamy wszystkie babcie i dziadków na obchody tego wspaniałego święta zgodnie z rozpiską wywieszoną w gablocie oraz przy salach przedszkolnych.

29.01 Bal Karnawałowy

bal

Zapraszamy wszystkie przedszkolaki to zwariowanej zabawy na wspaniałym i niepowtarzalnym balu karnawałowym.
Oczywiście mile widziane przebrania

31.01 Dzień Przytulania

dzien przytulania

A w piątek, już po karnawałowej zabawie, doświadczymy wspaniałej magii przytulania. Czy wiecie, że aby człowiek żył w dobrostanie i poczuciu szczęścia powinien przytulać się 12 razy dziennie?
Próbujemy?