Drodzy Rodzice,

z przyjemnością informujemy, że od środy 25 marca na naszej stronie internetowej w zakładce "Domowe Przedszkole" znajdą Państwo materiały przygotowane przez wychowawców do nauki w domu. Będą one dostępne po zalogowaniu się, a niezbędne dane by tego dokonać otrzymają Państwo SMSem lub newsletterem w dniu jutrzejszym.

Jednocześnie prosimy, by założyli Państwo teczki, by zbierać wykonywane karty pracy i prace plastyczne dzieci, tak by mogły pochwalić się zdobytymi umiejętnościami, gdy tylko wrócą do przedszkola po zakończeniu zdalnego systemu nauczania.

Co więcej w zakładce "Ucz się z nami" będą mieli Państwo dostęp do materiałów z języka angielskiego, a w zakładce "Baw się z nami" dodatkowe gry i zabawy do realizowania z dziećmi.

 

Serdecznie pozdrawiamy,
zespół Akademii Happy Kids