W poniedziałkowy poranek w całym przedszkolu rozległ się długo wyczekiwany dźwięk dzwonków zwiastujący nadejście wyjątkowego gościa...

Tak! Odwiedził nas Święty Mikołaj!

W tym wyjątkowym dniu przyszedł do nas osobiście, aby wszystkich Żłobkowiczów i Przedszkolaczków obdarować prezentami.

Jednak zanim każda grupa się z nim spotkała, musiała pochwalić się swoją wiedzą dotyczącą Świętego Mikołaja. Nastąpiło także badanie zaawansowanym technologicznie sprzętem o tajemniczej nazwie Grzecznościomat, za pomocą którego sprawdzilśmy, że każda grupa w tym roku osiągnęła poziom 100% grzeczności!

Do zobaczenia za rok, Drogi Święty Mikołaju!

• (6)
  • (7)