Nowy Rok 2021

01.01

happynew year

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych.

Savoire vivre przy stole i w restauracji

04.01

przy stole

Tego dnia zajmiemy się kształtowaniem umiejętności eleganckiego zachowania się przy stole oraz w restauracji. Nauczymy się, jak pięknie przygotować zastawę. Będziemy, poprzez naukę składania zamówienia, trenować umiejętność komunikowania swoich potrzeb oraz wyrażenie opinii. Wcielimy się także w kelnerów, do zadań których należy uprzejmość i troska o zdanie innych.

Bon appetit!

Święto Trzech Króli

06.01

3 krolowie

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych.

Jestem kucharzem!

13 i 14.01

kucharze

Kuchnię najlepiej poznaje się od… kuchni!
Dlatego na dwa dni zamieniamy się w prawdziwych kucharzy! To jednak nie wszystko – każdego dnia poznamy inną kucharską specjalizację. Jednego dnia zostaniemy prawdziwymi włoskimi pizzermanami, drugiego odkryjemy słodkie tajniki cukiernictwa. No i oczywiście – każdego dnia zostaniemy także krytykami kulinarnymi oraz smakoszami!

Będzie przepysznie!

W świecie ziół i przypraw

18.01

przyprawy

Choć kuchnia najbardziej kojarzy się nam ze zmysłem smaku, tego dnia udowodnimy, że inne zmysły są w niej równie istotnie!
Zagłębimy się w świat ziół i przypraw – tych świeżych, suszonych, w całości oraz zmielonych. Odkryjemy, jak wiele można poczuć, powąchać, dotknąć oraz zobaczyć.
W tym dniu jedzenie będzie pretekstem do świetnej polisensorycznej zabawy!


Dzień babci i Dziadka online

22.01

dzien babci i dziadka

Kochana Babcia! W dniu Twojego święta, życzymy, byś była zawszę uśmiechnięta! I Ty, drogi Dziadku, miej uśmiech na twarzy, niech Ci się spełni wszystko, o czym tylko marzysz!
Tego dnia wyślemy przygotowane specjalnie dla Was piękne życzenia, ponieważ bardzo Was kochamy i chcemy podziękować Wam, że jesteście!

 

Bal karnawałowy

28.01

bal karnawalowy

W Akademii Happy Kids uwielbiamy świetnie się bawić, nic więc dziwnego, że organizujemy BAL KARNAWAŁOWY!
Będą tańce, zabawy i kolorowe dekoracje. Tego dnia wszyscy będziemy świętować szampańsko!
Zapraszamy wszystkie dzieci w szalonych przebraniach!