Moje ciało - zdrowe i aktywne

moje cialo

05.03

Czas rozpocząć miesiąc sportowy!

Nie bez powodu obchodzimy go w marcu, kiedy to przyroda budzi się do życia, dzień staje się coraz dłuższy, a wszystkich nas zaczyna rozpierać radość i energia, booooo... IDZIE WIOSNA!

Na początku miesiąca zastanowimy się, co tak naprawdę łączy ogrodnictwo i sport.

Tak! To zdrowy tryb życia!

dzien kobiet

08.03

Kochane Dziewczynki!

Z okazji tego szczególnego dnia życzymy Wam, aby serduszka Wasze były zawsze gorące jak słońce, a wasze uśmiechy radosne przypominały wiosnę! By radość wasza jak kwiatki kwitła i uśmiechnięta buzia nigdy nie znikła!

W tym szczególnym dniu szykujemy się na obchody dnia kobiet – będzie masa zabawy, dla chłopców również!

Balonowe Szaleństwo - warsztaty online

balonowe szalenstwo

11.03

Już dziś czas na kolorowe balonowe show! Cała Akademia Happy Kids wkroczy do szalonego balonowego świata, w którym będziemy wspaniale bawić się, podziwiając balonową magię.

Tego dnia wszyscy damy zrobić się w balona!

Dzień Świętzień Świętego Patrykaego Patryka

patryk

17.03

Uwaga, uwaga, tego dnia wszyscy ubieramy się na ZIELONO!

Przenosimy się w świat irlandzkich skrzatów, które oprowadzą nas wirtualnie po swojej krainie, czyli Irlandii – pokażą nam swoje tradycje, flagę, hymn. Zaprezentują nam także najważniejsze zabytki.

Tego dnia odkryjemy skoczną irlandzką muzykę – może nawet zatańczymy kilka kroków?

No i najważniejsze: ciekawe, czy uda się nam znaleźć złoto…

Dzień Sportu

dzien sportu

19.03

Trzy, dwa, jeden… START!

Rozpoczynamy Dzień Sportu!

Tego dnia Przedszkolaczki zobaczą, jak różnorodna może być aktywność fizyczna – dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie!

Każde Dziecko wybierze tego dnia coś miłego, atrakcyjnego i ekscytującego dla siebie. Jednocześnie poprzez udział w tych różnorodnych zadaniach będzie kształtować świadomość własnego ciała, orientację w przestrzeni, szybkość, gibkość oraz pomysłowość.

Obchody Pierwszego Dnia Wiosny

dzien wiosny

22.03

Tego dnia w przedszkolu czeka nas prawdziwa imprezka – pożegnanie Zimy!

Zima była bardzo fajna, dzięki niej mogliśmy poszaleć na sankach, trenować rzuty śnieżkami, a także stworzyć zabawne bałwanki, ale czas już się pożegnać i powitać Wiosnę!

Pa pa, Zimo, do zobaczenia za rok!

Witaj, piękna Wiosno!

Jestem Ogrodnikiem

ogrodnik

25.03

Wszystkie Przedszkolaczki zgodnie przyznają, że wiosną najpiękniejsza jest rozkwitająca przyroda, dlatego tego dnia zupełnie się jej poświęcimy.

Dowiemy się, że dbanie o roślinki to nie taka prosta sprawa – każda ma swoje upodobania i potrzeby – zupełnie jak my!

Tego dnia zostaniemy prawdziwymi ogrodnikami!

Nasz kącik ogrodniczy – akcja przedszkolna

kacik ogrodnika

29.03

Skoro tyle już wiemy o otaczającej nas przyrodzie, to nadszedł czas, by wykorzystać tę wiedzę w praktyce!
Każda z grup dostanie specjalne wiosenne zadanie – pielęgnować swój własny kawałek zieleni!

To specjalne zadanie będzie trenować naszą systematyczność, opiekuńczość oraz pokaże nam, jak regularna dbałość o różne sprawy potrafi przynieść przepiękne efekty!