Nagrania wiosenno-wielkanocne!

wiosna wielkanoc

01.04

Kochani Rodzice, wyjątkowo to nie prima aprilis! Naprawdę nagraliśmy dla was piękne filmiki!
W ten sposób chcemy życzyć Wam cudownych, spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych! Bardzo Was kochamy!
Zapraszamy na seans!

Numery alarmowe – ćwiczymy wzywanie pomocy!

numer alarmowy

13.04

Miesiąc zaczynamy praktycznie – ćwicząc bardzo ważną umiejętność, jaką jest wzywanie pomocy.
Mamy pewność, że dzięki temu treningowi każdy Maluszek z Akademii Happy Kids poradzi sobie w sytuacji kryzysowej.

Strażacy i policjanci – warsztaty

strarzacy

15.04

Jesteśmy dzielni, sprawni i mamy dobre serduszka – czyż nie będziemy idealnymi strażakami albo policjantami?
Tego dnia wiele nauczymy się o tym, jak wygląda ich praca.
Do pokonania będzie tor przeszkód, w nagrodę za który dostać będzie można nawet odznaki!

Bezpieczeństwo na drodze

bezpieczenstwo0na drodze

19.04

Każdy Przedszkolaczek pamiętać musi, że zachowanie bezpieczeństwa na drodze jest niezwykle ważne, dlatego ten dzień poświęcimy na trening tej super ważnej umiejętności.
Z tej okazji na dzieci czekać będzie lista zadań do wykonania – będziemy poznawać drogę z perspektywy nie tylko pieszych, ale też kierowców!
Będzie się działo!

Spotkanie ze strażakiem!

spotkanie ze strazakiem

23.04

Tego dnia odwiedzi nas wyjątkowy gość. Porozmawiamy z nim o jego trudnej, ale baaardzo ważnej pracy. Przećwiczymy także ewakuację – dzięki takim dniom wszyscy umiemy pięknie i mądrze zachowywać się w obliczu trudnych sytuacji!

Dzień Policjanta

dzien policjanta

28.04

Tego dnia Pan Policjant w specjalnie dla naszej Akademii nagranym wywiadzie odpowie na wszystkie nurtujące Przedszkolaczki pytania!
Zastanowimy się także, co możemy, a czego nie możemy robić – czyli co to są te prawa i zasady, których tak pilnują policjanci i po co nam one.