PS Thanks to all Parents for great "trick or treat" :)

Halloween jest jednym z najpopularniejszym świętem obchodzonym w Stanach Zjednoczonych. My również świętowaliśmy ten specjalny dzień. Nasze przedszkole odwiedziły wampiry, duchy, superbohaterowie, wiedźmy i Jack O'Lantern. Po wspolnym zaśpiewaniu "Knock, knock" zaczęliśmy zwiedzać Akademię, która zmieniła się w fascynujący zamek pełen tajemniczych pokojów. I tak: wgryzaliśmy się w jabłka jak wampiry, zastygaliśmy w kamienie jak trole, robilsmy przepyszne ciastka w domku wiedźmy, ozdabialiśmy dynie, robiliśmy straszne miny niczym duchy i dotykaliśmy (i robiliśmy) oślizgłe rzeczy (slimy). Mamy nadzieję, że nasi goście mieli świetną zabawę ! Do zobaczenia za rok Straszydła ! :)

PS Dziękujemy wszystkim Rodzicom za wspaniałe "cukierek albo psikus" :)

• lions17
  • lions16