Halloween is one of the most popular holiday in the United States. We also celebrated this special day. Our preschool was visited by vampires, ghosts, superheroes, witches and Jack o'Lanterns. After singing a "Knock, knock" song we started to go around Academy, which turned into a fascinted castle with mysterious rooms. So we ate apples like vampires, turned into stones like trolls, make delicious cookies in witch's house, make Jack o'lanterns, make scary faces like ghosts and try and touch many different slimy things. We hope that every guest had a great time :) C U next year bogeys! 

PS Thanks to all Parents for great "trick or treat" :)

 

Halloween jest jednym z najpopularniejszym świętem obchodzonym w Stanach Zjednoczonych. My również świętowaliśmy ten specjalny dzień. Nasze przedszkole odwiedziły wampiry, duchy, superbohaterowie, wiedźmy i Jack O'Lantern. Po wspolnym zaśpiewaniu "Knock, knock" zaczęliśmy zwiedzać Akademię, która zmieniła się w fascynujący zamek pełen tajemniczych pokojów. I tak: wgryzaliśmy się w jabłka jak wampiry, zastygaliśmy w kamienie jak trole, robilsmy przepyszne ciastka w domku wiedźmy, ozdabialiśmy dynie, robiliśmy straszne miny niczym duchy i dotykaliśmy (i robiliśmy) oślizgłe rzeczy (slimy). Mamy nadzieję, że nasi goście mieli świetną zabawę ! Do zobaczenia za rok Straszydła ! :)

PS Dziękujemy wszystkim Rodzicom za wspaniałe "cukierek albo psikus" :)

 

 • lions17
 • lions16
 • lions15
 • lions14
 • lions13
 • lions12
 • lions11
 • lions10
 • lions9
 • lions8
 • lions7
 • lions6
 • lions5
 • lions4
 • lions3
 • lions2
 • lions
 • kittens6
 • kittens5
 • kittens4
 • kittens3
 • kittens2
 • kittens1
 • ducks7
 • ducks6
 • ducks5
 • ducks4
 • ducks3
 • ducks2
 • ducks1
 • bunnies13
 • bunnies12
 • bunnies11
 • bunnies10
 • bunnies9
 • bunnies8
 • bunnies7
 • bunnies6
 • bunnies5
 • bunnies4
 • bunnies3
 • bunnies2
 • bunnies1
 • halloween17
 • halloween16
 • halloween15
 • halloween14
 • halloween13
 • halloween12
 • halloween11
 • halloween10
 • halloween9
 • halloween8
 • halloween7
 • halloween6
 • halloween5
 • halloween4
 • halloween3
 • halloween2
 • halloween1