bal karnawalowy

2.02.2024 (PIĄTEK)

BAL KARNAWAŁOWY – „Karnawał w Rio”

W tym roku zagoszczą u nas dekoracje i zabawy prosto z gorącego Rio de Janeiro😊. Będzie głośno i radośnie, a wszystkie Maluszki i Starszaki wezmą udział w zabawach i innych tematycznych aktywnościach przygotowanych przez Nauczycielki😊 Będzie również ścianka na specjalne, karnawałowe fotki z rodzicami 😊 Zapraszamy !

tlusty czwartek

8.02.2024 (CZWARTEK)

TŁUSTY CZWARTEK

„W Tłusty Czwartek przez dzień cały
słodkim królem – pączek mały!

Z dżemem, z cukrem, z wisienkami,
wszędzie pączek dzisiaj z nami.
Dziś kalorii nikt nie liczy,
wszędzie moc pysznych słodyczy(…)”

Przed nami najsłodszy dzień w roku 😊 Będziemy zajadać pyszne pączki, które sami przyozdobimy, nie zabraknie też zabaw tematycznych z pączkami i faworkami w tle.
Smacznego dnia!

walentynki

14.02.2024 (ŚRODA)

WALENTYNKI

W naszym kalendarzu kolejne miłe święto. Walentynki obchodzimy na swój własny, ulubiony sposób. W naszym przedszkolu to dzień dobrego słowa i miłego gestu. Będziemy dzielić się uśmiechem i wprawiać się wzajemnie w dobry nastrój. Przy wejściu do przedszkola znajdziemy hasła, które sprawią, że poczujemy magię tego dnia od samego rana 😊
W walentynkowy nastrój wprawić nas może również strój – będzie nam miło jak każdy Maluch Starszak będzie miał na sobie czerwony akcent w postaci koszulki, spodni, spódniczki itp. 😊

filharmonia

16.02.2024 (PIĄTEK)

KONCERT FILHARMONII DOLNOŚLĄSKIEJ
„W KRAINIE ŚNIEGU”

Krótkie, zimowe dni sprzyjają zabawom rodzinnym, nie tylko na powietrzu, ale przede wszystkim w domowym zaciszu, przy ciepłej herbatce. Niezależnie od tego, czy luty przywita nas śniegiem i mrozem czy też deszczową aurą, my znajdziemy doborową muzykę na każdą okoliczność! Zaproponujemy dźwiękowe zabawy na zimowe poranki i wieczory. Podpowiemy także, w jaki sposób identyfikować znane melodie. To wszystko przy akompaniamencie niesamowicie zróżnicowanych utworów oraz w towarzystwie baśniowej opowieści pewnego Smyka i jego koleżanek Strun.