Przedszkole Akademia Happy Kids

6.06 Pszczoły

pszczoly

Grupy Tigers i Monkeys wybiorą się do Radaniowa, gdzie odwiedzą pasiekę i poznają życie pszczół. Będą mogły również spróbować kilku odmian i rodzajów miodu.

dzien mamy i taty

Serdecznie zapraszamy na występy i warsztaty w poszczególnych grupach:

8.05 Dzień Bibliotekarza

dzien bibliotekarza
Wszystkie przedszkolaki będą miały okazję poznać wiele rodzajów książek, różnych bohaterów. Porozmawiamy o tym, jak książka powstaje i które z nich są naszymi ulubionymi.

5.04 Jeleniogórskie Centrum Kultury

jck

Wszystkie przedszkolaki z Akademii wybiorą się do JCK, by zobaczyć muzyczny spektakl pt. „Calineczka” w wykonaniu Teatru Muzycznego Neon z Wrocławia.

Drodzy Rodzice i Przedszkolaki!

Już 17 marca na hali sportowej przy ulicy Złotniczej odbędzie się coroczna Sportowa Olimpiada Malucha! Reprezentacja naszego przedszkola bardzo mocno liczy na doping.

Dlatego bądźmy z nimi tego dnia - koledzy, koleżanki i rodzice! Prześlijmy im pozytywną energię i wsparcie z trybun!

Startujemy o 10:15 - w sobotę 17 marca!

Do zobaczenia !

• olimpiada malucha

7.03 BWA

bwa

­Przedszkolaki z grup Kittens i Monkeys (7.03), a także Froggies (14.03) wybiorą się do galerii BWA, by nie tylko zobaczyć najnowszą wystawę, ale również doświadczyć sztuki na sobie.

5.02 Dzień Nutelli

nutella

Wszystkie przedszkolaki samodzielnie przygotują tego dnia swój podwieczorek, używając przy tym pysznego kremu czekoladowego.

4.01 Światowy Dzień Breille'a

dzien breilla

Tego dnia, wszystkie przedszkolaki będą miały okazję rozwinąć wszystkie swoje zmysły. Doświadczymy poznawania świata z wyłączaniem poszczególnych zmysłów – w tym wzroku.

• przedszkole Happy Kids

Polecamy: