dzien kobiet

8.03 (piątek)

DZIEŃ KOBIET

Wszystkim Kobietom życzymy powodów do radości każdego dnia, realizacji planów i założeń, sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.
W przedszkolu również będziemy bawić się tematycznie, by nasze małe i duże Panie mogły poczuć się wyjątkowo…😉

dzien sw patryka

18.03 (poniedziałek)

DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA

Dzień Świętego Patryka najhuczniej obchodzi się w Irlandii, skąd to święto pochodzi, ale jest celebrowanie również w wielu innych krajach. My jako przedszkole anglojęzyczne również praktykujemy tę tradycję i już planujemy różne aktywności związane z tym świętem. Kolorem tej uroczystości jest kolor zielony, dlatego też zachęcamy, by tego dnia każde dziecko miało na sobie element garderoby w kolorze zielonym. Jeśli dopisze nam pogoda to wyjdziemy na wielką, zieloną paradę z koniczynkami, kapeluszami skrzata Leprechauna i złotymi monetami 😊

dzien wiosny

21.03 (czwartek)

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Hurra! Wreszcie doczekaliśmy się pierwszego dnia kalendarzowej wiosny 😊 Tematem przewodnim tego dnia będzie Słońce, na które z takim utęsknieniem czekamy. Spróbujemy to Słonko obudzić i przywołać podczas wspólnych zabaw 😊

W tym dniu przynosimy do przedszkola czyste, białe koszulki, które będziemy mogli pomalować farbami 😊

koncert

22.03 (piątek)

KONCERT FILHARMONII DOLNOŚLĄSKIEJ
„Słowicze rozterki”

Nasz Pan Słowik jest prawdziwie artystyczną duszą, ale w związku z tym, od czasu do czasu, dopada go wiele rozterek. Chciałby bardzo zostać prawdziwym kompozytorem, jednak choć potrafi zręcznie improwizować, to nie potrafi prawidłowo zapisywać swoich pomysłów. Nie wie, jak posługiwać się nutkami i sprawiać, żeby na pięciolinii układały się w dźwięczną melodię. Właśnie z tego powodu, jego twórczość nie przetrwa dłużej niż chwilę. Czy pomożemy Panu Słowikowi? Czy wielokrotnie zaśpiewa dla swej ukochanej pięknie skomponowaną serenadę czy za każdym razem będzie musiał wymyślać nową i nikt, nigdy nie powtórzy wykonania tego dzieła? Dowiecie się wszystkiego niebawem!

Tradycyjnie zapraszamy przedszkolaki i maluszki ze żłobków na koncert w wykonaniu muzyków Filharmonii Dolnośląskiej 😊

schronisko

CAŁY MIESIĄC MARZEC – AKCJA ZBIÓRKI ŚRODKÓW DLA SCHRONISKA

Piosenką na miesiąc marzec jest utwór znany wszystkim i młodszym i starszym – „Kundel bury”. Zgodnie z tematem przewodnim, postanowiliśmy przez cały miesiąc z piosenką na ustach zbierać środki potrzebne w schronisku dla zwierząt, by je przekazać na początku kwietnia 😊 Dzielimy się dobrem, zachęcamy do udziału w akcji i tym samym wspieranie naszych najwierniejszych przyjaciół – zwierząt.

Co zbieramy ?

Karma mokra dla małych i dużych kotów:

• Smilla
  • Purizon
  • Dolina Noteci
  • Applaws
  • Animonda Carny
  • Gourmet

Karma mokra dla małych i dużych psów:

• Brit care sensitive senior
  • Lukullus junior
  • Carnilove
  • Wolf of wilderness junior
  • ROCCO- puszki dla szczeniaków

DZIEŃ MĘŻCZYZNY

10.03 (niedziela)

DZIEŃ MĘŻCZYZNY

W piątek 8.marca planujemy świętować w naszym przedszkolu zarówno przypadający na piątek - Dzień Kobiet, jak i wypadający w niedzielę – Dzień Mężczyzn.
W tym miejscu chcielibyśmy życzyć wszystkim Mężczyznom powodów do radości oraz poczucia spełnienia w życiu prywatnym i zawodowym 😊