Przedszkole Akademia Happy Kids
Przedszkole Akademia Happy Kids
Przedszkole Akademia Happy Kids
Przedszkole Akademia Happy Kids

Edyta_WawrzyniakMarzenia się spełniają.
Od kilku lat marzyłam o własnym przedszkolu. Kocham dzieci, a przebywanie z nimi sprawia, że mogę zapomnieć o wszystkim dookoła, mogę  śmiać się z nimi, bawić i patrzeć jak się rozwijają.
Od dziesięciu lat prowadzę zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi z zakresu nowoczesnych technik uczenia się . Już dziś cieszę się na myśl, że będę miała możliwość przekazać moim maluchom z Akademii wiedzę, która zaowocuje w szkole.
Jestem osobą kreatywną. Jestem energiczna, otwarta i wytrwała w poszukiwaniu nowych pomysłów. Posiadam szerokie zainteresowania i ciągle poszukuję nowych doświadczeń. Inni postrzegają mnie jako osobę oryginalną, potrafiącą patrzeć na problemy i zadania z różnych perspektyw. Każde wyzwanie jest dla mnie nową przygodą, którą przeżywam całą sobą.

Zaczynamy !

Joanna-Żak-ZiętkowskaW przedszkolu „Akademia Happy Kids” pracuję od początku jego założenia. Doświadczenie pracy z dziećmi zdobyłam między innymi w Anglii, pracując w angielskim przedszkolu i sobotniej polskiej szkole. Jestem absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego, gdzie studiowałam filologię polską na Wydziale Humanistycznym. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna.

Posiadam kwalifikacje do nauczania języka angielskiego i od dwóch lat jestem nauczycielem kontraktowym z praktyką w nauczaniu języka angielskiego na poziomie szkolnym i przedszkolnym.

W procesie nauczania największą uwagę zwracam na indywidualne predyspozycje i potrzeby dziecka. Uważam, iż takie podejście sprawia, że dzieci czują się bezpieczne i szczęśliwe w przedszkolu.

Marta-DefińskaSwoją przygodę w pracy z dziećmi zaczęłam trzy lata temu w Akademii Happy Kids. Doświadczenie zawodowe zbierałam na początku w grupie żłobkowej, a obecnie jestem nauczycielem w grupie przedszkolnej.

Ukończyłam studia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu na kierunkach: edukacja wczesnoszkolna  z terapia pedagogiczną (studia licencjackie) oraz pedagogika przedszkolna (studia magisterskie). Dodatkowo dla podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych od ponad roku uczęszczam na intensywny kurs języka angielskiego, a swoje umiejętności w tym zakresie przekazuję od niedawna dzieciom pod nadzorem metodyka języka angielskiego.

Moja pasja, jaką jest praca z dziećmi, przejawia się przede wszystkim w indywidualnym podejściu do każdego z wychowanków. Dzielę codziennie ich radości  i smutki, cenię  sobie ich szczerość i wdzięczność. Dzieci są dla mnie inspiracją i ogromną kopalnią wiedzy, c o potwierdzają także słowa Paulo Coelho:  „dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się  bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.”

Największym sukcesem jest dla mnie obserwowanie  progresywnych zmian i postępów, jakie czynią każdego dnia. Dążę do tego, by dzieci czuły się swobodnie i bezpiecznie podczas pobytu w przedszkolu.

Katarzyna-LukasNazywam się Katarzyna Lukas. Ukończyłam studia licencjackie  na Kolegium Karkonoskim na kierunku Filologia angielska z germańską. Swoją edukację kontynuowałam  na studiach magisterskich w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu  o specjalności: metodyka nauczania języka angielskiego. Jako drugi kierunek  wybrałam edukację wczesnoszkolną i przedszkolną w Karkonoskiej Państwowej  Szkole Wyższej .

Najbardziej zależy mi na tym, aby dzieci czuły się bezpiecznie i komfortowo w moim towarzystwie. Szczególny nacisk kładę  na naukę języka obcego u dzieci i ich wszechstronny rozwój poprzez zabawę i innowacyjne metody wychowawcze.

Karolina-MajewskaNazywam się . Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunkach: psychologia oraz pedagogika, specjalność: kształcenie zintegrowane i edukacja przedszkolna.

W dzieciach inspiruje mnie ich ciekawość świata, otwartość i spontaniczność. Jako nauczyciel chciałabym rozwijać tę naturalną ciekawość ,kreatywność ,a także wzmacniać mocne strony każdego dziecka i pomagać w przezwyciężaniu tych słabszych.

Zawodowo interesuję się porozumiewaniem bez przemocy oraz rozwojem emocjonalnym dzieci.

Największą nagrodą jest dla mnie uśmiech dziecka i jego poczucie, że jest ono  w pełni akceptowane.

Ewelina-WojtczakJestem absolwentką pedagogiki opiekuńczej i resocjalizacyjnej oraz kształcenia wczesnoszkolnego i przedszkolnego na Uniwersytecie opolskim.
Ukończyłam roczny kurs arteterapii i technik wspierania rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym, kurs wspierania umiejętności matematycznych w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, zdobyłam wiedzę na temat współczesnych metod nauki czytania i pisania. Jestem nauczycielem z 6 letnim stażem pracy i nieustannie dążę do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych – ukończyłam roczny kurs języka angielskiego, zakończonego szkoleniem językowym w Londynie oraz kurs technik pamięci, by pomóc dzieciom zdobywać wiedze o otaczającym świecie z uwzględnieniem tak ważnej zabawy z życiu dziecka w wieku przedszkolnym.

Interesuje się literaturą dziecięcą oraz arteterapią i ich wykorzystaniem w pracy z maluszkami. W działaniu kieruje się dużą dozą odpowiedzialności, jestem osobą wrażliwą, tolerancyjną, konsekwentną oraz potrafiącą dostrzegać potrzeby dzieci i ich indywidualność w pracy i zabawie. W kontaktach interpersonalnych kieruję się zasadą podmiotowego traktowania innych.

Jestem gotowa poświęcić wiele swych sił i czasu by służyć najmłodszym – a ich uśmiech jest dla mnie najwyższą zapłatą.

Irena-NaciskałaNazywam się Irena Naciskała. Pracuję w Akademii Happy Kids. Kwalifikacje do pracy z dziećmi zdobyłam kończąc studia magisterskie na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.

Jestem osobą ciepłą ,życzliwą i otwartą. Szybko nawiązuję kontakt z dziećmi. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną  przyjemność. W naszej pracy skupiam się na wszechstronnym  rozwoju dziecka, poszerzając jego predyspozycje i zdolności.

Nieustannie staram się poszerzać swoją wiedzę i kwalifikacje, uczęszczając na różne szkolenia i kursy.

Jestem absolwentką Biologii  na Uniwersytecie Wrocławskim, ponadto absolwentką kilku kierunków studiów podyplomowych, między innymi Przyrody, Chemii, a także Zarządzania Oświatą.

Ukończyłam też 1,5 roczny kurs „Akademia Trenerów”, który pozwolił mi na doskonalenie umiejętności interpersonalnych i staram się wykorzystywać  je na co dzień w swojej pracy. Aby podnieść swoje kompetencje językowe ukończyłam też roczny kurs języka angielskiego, zakończony szkoleniem językowym w Londynie. Uważam, że pedagog powinien nieustannie doskonalić swój warsztat pracy, dlatego ciągle poszukuję czegoś dla siebie i uczestniczę w licznych szkoleniach i kursach. Jestem osobą ambitną, odpowiedzialną, konsekwentną i tolerancyjną. Prywatnie uwielbiam aktywny tryb życia i jestem amatorką kolarstwa górskiego. Uwielbiam także pływanie. Na rowerze przejeździłam tysiące kilometrów. Moja pasja daje mi poczucie wolności, swobody, daje wytchnienie od spraw codziennych i pozwala na pozbycie się stresu, który ciągle nam towarzyszy. Uwielbiam pracę z dziećmi, bo daje mi ona dużo radości i satysfakcji, dlatego w zawodzie pedagoga pracuję już 18 lat.

Nazywam się Małgorzata Kasprzyk. Odkąd sięgam pamięcią zawsze chciałam opiekować się dziećmi. Jako zaledwie 15-latka zostałam wolontariuszem w Domu Małego Dziecka, co uwrażliwiło mnie na potrzeby tych najbardziej potrzebujących maluszków. Jako mama dwójki słodkich urwisów, całą sobą poczułam jak wielką rolę miłość, bezpieczeństwo i spokój odgrywają w harmonijnym rozwoju najmłodszych. Od zawsze uwielbiałam się uczyć.

Studiowałam na Uniwersytecie Wrocławskim psychologię oraz komunikację społeczną. Jestem także absolwentką szkoły muzycznej w klasie skrzypiec i fortepianu. Zarówno szkołę muzyczną jak i studia magisterskie ukończyłam z wyróżnieniem. Jestem osobą otwartą na nowe doświadczenia.

Uczestniczyłam w programach wymiany studenckiej, wyjeżdżając m.in. do Hiszpanii i Portugalii. Wyjazdy te sprawiły, iż do moich naukowych pasji dołączyła nowa - pogłebianie znajomości języka angielskiego. Ukończyłam także kurs pierwszej pomocy uzyskując European First Aid Certificate.

Chciałabym, aby każdy szkrab, z którym pracuję mógł w swobodny sposób wyrażać wszystkie swoje emocje i aby czuł, iż zawsze będą one akceptowane i rozumiane. Uśmiechy na twarzach dzieci oraz czynione przez nich postępy są dla mnie najpiękniejszą życiową nagrodą.

Nazywam się Sandra Kozaczkiewicz.  Jestem szczęśliwą mamą 2,5 letniej Kornelki. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna w Karkonoskiej Wyższej Szkole Państwowej w Jeleniej Górze.

Jestem pomocą nauczyciela w przedszkolu. Od maja pracuję w Akademii  Happy  Kids . Przez ten czas, wspierana przez zespół zdobyłam doświadczenie i codziennie uczę się nowych rzeczy.

Jestem osobą ciepłą , uśmiechnięta i zawsze pełną chęci do pracy. Bycie z dziećmi dostarcza mi dużo przyjemności oraz satysfakcji i radości. W pracy staram się być konsekwentna, ale także uważna na potrzeby i problemy dzieci.

Dlaczego wybrałam pracę z dziećmi ?Ponieważ przebywając z dziećmi widzimy świat ich oczami i bardziej go rozumiemy. Tylko dzieci potrafią się tak pięknie dziwić najprostszym rzeczom. Dlatego wspólnie z dziećmi będę się dziwiła i przenosiła teorię zdobytą w trakcie studiów na praktykę w Akademii Happy Kids.

 • przedszkole Happy Kids
 • przedszkole Happy Kids
 • przedszkole Happy Kids
 • przedszkole Happy Kids

Polecamy:

 • sala zabaw dla dzieci Jelenia Góra
 • szkola językowa w&w Jelenia Góra
 • Lunch Bar Euforia Jelenia Góra Zabobrze
 • Club Euforia Jelenia Góra
 • lekkie danie Jelenia Góra
 • Kova Developer Jelenia Góra
 • Euforia Jelenia Góra
Projekt graficzny: Vento Studio