Przedszkole Akademia Happy Kids
Przedszkole Akademia Happy Kids
Przedszkole Akademia Happy Kids
Przedszkole Akademia Happy Kids

Edyta_WawrzyniakMarzenia się spełniają.
Od kilku lat marzyłam o własnym przedszkolu. Kocham dzieci, a przebywanie z nimi sprawia, że mogę zapomnieć o wszystkim dookoła, mogę  śmiać się z nimi, bawić i patrzeć jak się rozwijają.
Od dziesięciu lat prowadzę zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi z zakresu nowoczesnych technik uczenia się . Już dziś cieszę się na myśl, że będę miała możliwość przekazać moim maluchom z Akademii wiedzę, która zaowocuje w szkole.
Jestem osobą kreatywną. Jestem energiczna, otwarta i wytrwała w poszukiwaniu nowych pomysłów. Posiadam szerokie zainteresowania i ciągle poszukuję nowych doświadczeń. Inni postrzegają mnie jako osobę oryginalną, potrafiącą patrzeć na problemy i zadania z różnych perspektyw. Każde wyzwanie jest dla mnie nową przygodą, którą przeżywam całą sobą.

Zaczynamy !

Katarzyna-LukasUkończyłam studia licencjackie na Kolegium Karkonoskim na kierunku Filologia angielska z germańską. Swoją edukację kontynuowałam na studiach magisterskich w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu o specjalności: metodyka nauczania języka angielskiego. Jako drugi kierunek wybrałam edukację wczesnoszkolną i przedszkolną w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej.

Najbardziej zależy mi na tym, aby dzieci czuły się bezpiecznie i komfortowo w moim towarzystwie, rozwijały się w atmosferze miłości, szacunku i życzliwości. Bardzo angażuję się w swoją pracę, a kontakt z dziećmi sprawia mi wiele radości. Jestem osobą odpowiedzialną i empatyczną. Szczególny nacisk kładę na naukę języka obcego u dzieci i ich wszechstronny rozwój poprzez zabawę i innowacyjne metody wychowawcze.

Iwona-MalinowskaChociaż w Akademii Happy Kids pracuję już od jakiegoś czasu, to uważam, że moja przygoda z pracą z dziećmi dopiero się zaczyna. Jestem absolwentką Uniwersytetu Opolskiego, gdzie ukończyłam licencjat z filologii angielskiej. Aktualnie bronię tytułu magistra, również z filologii angielskiej, na Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Ukończyłam również studia podyplomowe z wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego oraz przygotowania pedagogicznego. Dotychczas, wiele radości sprawiało mi nauczanie języka angielskiego dzieci i młodzieży, w jednej ze szkół językowych. Śledzenie postępów, tych mniejszych jak i większych, obserwowanie i uczestniczenie w rozwoju dziecka od zawsze było dla mnie ogromnie satysfakcjonujące.

Marcelina--NowakowskaZ wykształcenia jestem pedagogiem.
W kontaktach z dziećmi staram się wykazywać empatią – dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocje swych małych podopiecznych. Uważam, że każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a niezwykły potencjał rozwojowy można „wydobyć” poprzez cierpliwe wsłuchiwanie się w aktualne potrzeby dziecka.
W naszej grupie doceniam ich kreatywność i zaangażowanie, motywuję do samodzielności. Bardzo ważna jest dla mnie atmosfera – staram się, by zawsze była pełna ciepła i szacunku.
Z wielką satysfakcją i dumą obserwuję codzienne postępy naszych podopiecznych w różnych obszarach. Są to niezapomniane chwile, które na długo zostają w pamięci oraz wynagradzają trud tej pracy.

Ewelina-JurczyńskaJestem nauczycielem z ośmioletnim stażem pracy. Ukończyłam KPSW na kierunku Pedagogika opiekuńcza i resocjalizacyjna. Tytuł magistra zdobyłam na Uniwersytecie Zielonogórskim, kończąc kierunek Socjoterapia i pomoc społeczna. Ponadto ukończyłam dwa kierunki studiów podyplomowych - Oligofrenopedagogika oraz Pedagogika wieku przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji, a pomaganie moim podopiecznym w osiąganiu nowych efektów oraz wspieranie ich w ciągłym rozwoju sprawia mi ogromną radość.

Paulina-MagierowskaPracuję w Akademii Happy Kids od 2 lat. Kwalifikacje do pracy z dziećmi zdobyłam kończąc studia magisterskie na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Praca z dziećmi daje mi wiele radości, pozwala patrzeć na świat ich oczyma. W swojej pracy dążę do wszechstronnego rozwoju dzieci. Staram się dostrzegać ich indywidualne potrzeby i zainteresowania oraz wspierać harmonijny rozwój.

Aneta-ChmielUkończyłam studia na kierunku Pedagogika wieku przedszkolnego i wczesnoszkolnego oraz jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego. Swoją przygodę zawodową z dziećmi rozpoczęłam jako animator czasu wolnego dzieci i młodzieży oraz jako instruktor piłki siatkowej. W Akademii Happy Kids prowadzę również zajęcia pod nazwą „Sportowa Akademia Malucha” , które mają na celu wzbudzać zainteresowanie kulturą fizyczną, promować zdrowie oraz prawidłowo się rozwijać. Jestem osobą pogodną i pełną entuzjazmu dzięki czemu łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi. W codziennej pracy staram się ,aby atmosfera była ciepła, przyjazna i żeby dzieci czuły się przy mnie swobodnie. Chętnie pomagam dzieciom odkrywać świat oraz rozwiązywać wszelkie wątpliwości z nim związane. Dążę do tego ,aby dzieci stawały się samodzielne. Doceniam w nich zaangażowanie oraz kreatywność. Moim głównym celem jest organizowanie miejsca i czasu tak ,aby dzieci czuły się bezpiecznie i z chęcią przychodziły do przedszkola oraz wychodziły z niego szczęśliwe i uśmiechnięte. Staram się również rozwijać w dzieciach potrzebę dbania o własne zdrowie i ciało oraz zapobiegać wadom postawy.

Justyna-GórnickaZdobywałam doświadczenie pracując w przedszkolu z dziećmi we wszystkich grupach wiekowych. W swojej pracy stosuję różne metody wspierające rozwój dzieci, które poznałam na studiach, kursach i warsztatach doszkalających.
Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Podziwiam ich spontaniczność i entuzjazm oraz ciekawość świata. Lubię patrzeć na radość dzieci w momentach, kiedy zdobywają nową wiedzę oraz umiejętności, a także kiedy odkrywamy razem tajniki otaczającego świata.
Pracę z dziećmi uważam za pracę marzeń, ponieważ daje mi wiele satysfakcji oraz radości. Podziwiam dzieci za ich szczerość oraz spontaniczność. Dzieci patrzą na świat „głębiej” niż my – dorośli. Myślę, że możemy się od nich wiele nauczyć.

Natalia-KlattJestem szczęśliwą mamą i spełnionym nauczycielem. Uwielbiam czytać książki, słuchać muzyki i tworzyć. Jestem kreatywna, szczera i odpowiedzialna. Lubię wyzwania, chętnie uczę się nowych rzeczy. W swoim życiu często kieruję się słowami W. Disneya "if you can dream it you can do it." Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych i wierzę, że przy odrobinie starań, człowiek jest w stanie osiągnąć wszystko. W pracy dbam o to, aby dzieci czuły się bezpiecznie, swobodnie i były rozumiane. Staram się rozwijać ich zainteresowania, rozbudzać pasje a także wspomagać w tym, co sprawia trudności. Dla mnie, jako nauczyciela, każdy wysiłek jest wart swej ceny, jeśli nagrodą jest szczery i prawdziwy dziecięcy uśmiech.

Marta-ZiębaJestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, oligofrenopedagogiem oraz szczęśliwą mamą trojga dzieci. Pasjonują mnie książki i przyroda, uwielbiam wypoczywać na łonie natury. W swojej pracy staram się zarażać dzieci zamiłowaniem do literatury oraz odkrywania tajemnic niesamowitego świata roślin i zwierząt. Uważam, że doświadczanie jest najlepszym sposobem poszerzania wiedzy, dlatego na moich zajęciach wykorzystuję metody angażujące wszystkie zmysły. Praca z dziećmi to wyzwanie, które podejmuję z radością, starając się odpowiadać na ich potrzeby, aby w przedszkolu czuły się bezpieczne i z entuzjazmem przekraczały codziennie próg Akademii Happy Kids.

Justyna-SiekierskaJestem osobą otwartą, empatyczną, wesołą i konsekwentną. Stawiam sobie za cel poznanie swoich przedszkolaków i ukierunkowanie swojej pracy na ich indywidualne potrzeby, pamiętając, że dzieciństwo to czas beztroski oraz najpiękniejszych wspomnień. Praca w przedszkolu daje mi dużo satysfakcji i radości. Każdy dzień jest dla mnie nową przygodą i nowym wyzwaniem. Cudowne jest to, że w pracy z dziećmi nigdy nie jest nudno. W przedszkolu staram się, aby dzieci zawsze czuły się bezpieczne, akceptowane i rozumiane. W związku z tym, że jestem absolwentką Wychowania Fizycznego z gimnastyką korekcyjno-kompensacyjną, jestem zwolenniczką aktywnych metod w pracy z dziećmi oraz dbam o to, aby nasze przedszkolaki pracowały nad prawidłową postawą ciała.
Moją pasją jest sport, a zwłaszcza bieganie oraz fitness. Lubię również górskie wycieczki, a wieczoremzrelaksować się przy dobrej książce. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci.

Katarzyna-SzczypkaZ wykształcenia jestem filologiem polskim. Studia uzupełniłam o edukację wczesnoszkolną i przedszkolną. Jestem wesołą, uśmiechniętą i aktywną osobą. Konsekwentnie dążę do realizacji stawianych przede mną zadań i wyznaczanych przez siebie celów. Jestem wrażliwa, cierpliwa, pracowita i stanowcza. Moim hobby jest taniec (od 3 lat tańczę salsę), uwielbiam piesze i rowerowe wycieczki. W wolnych chwilach relaksuję się, czytając książki.

Karolina-HutnikJestem absolwentką Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze, wydziału nauk Humanistycznych i Społecznych o specjalność: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Swoją edukację kontynuuje na studiach magisterskich w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Wybrałam te studia, ponieważ praca z dziećmi jest moją pasją. Od kiedy pamiętam, zawsze chciałam zajmować i opiekować się małymi pociechami. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego do każdego z nich podchodzę indywidualnie. Moim celem jest poznanie dziecka, jego zdolności i zainteresowań.

Dominika-JaworowskaUkończyłam studia magisterskie z wychowania fizycznego na AWF Wrocław oraz studia podyplomowe z wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego. Od dziecka interesuje się sportem, to moja pasja. Gram w siatkówkę. Prowadzę również w przedszkolu zajęcia sportowe dla dzieci w ramach Sportowej Akademii Malucha oraz przygotowuję nasze dzielne szkraby do zawodów sportowych, co owocuje wieloma sukcesami. Cieszę się, że mogę dzielić się swoimi zainteresowaniami z dziećmi i zaszczepiać w nich sportowego ducha. Bardzo lubię swoją pracę, bo daje mi ona dużą satysfakcję oraz wiele radości. Jestem osobą ciepłą, otwartą, troskliwą i sumienną. Uśmiech i radość dzieci jest dla mnie motywacją i inspiracją na każdy kolejny dzień.

Monika-BrachPracuję w Akademii Happy Kids od 2016 roku. Ukończyłam pedagogikę opiekuńczo- wychowawczą, gerontologię z rehabilitacją i terapią pedagogiczną, oligofrenopedagogikę oraz pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną. W wolnych chwilach jeżdżę na rowerze, biegam, chodzę po górach. Największą moją pasją jest jazda na rolkach i na snowboardzie. Jestem osobą otwartą na nowe doświadczenia. W pracy z dziećmi staram się wprowadzać nowe, innowacyjne metody nauczania, aby pobudzić w dzieciach ciekawość świata, kreatywność oraz stymulować ich do samorozwoju.

Alicja-WojtasikUkończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i resocjalizacyjna w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze oraz studia magisterskie na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu.
W Akademii Happy Kids pracuję od 2019r. Bardzo lubię prace z dziećmi, ponieważ daje mi wiele radości, a każdy dzień przynosi nowe doświadczenia. Wobec dzieci jestem przyjazna, troskliwa, cierpliwa a zarazem wymagająca. Obserwacja zmian zachodzących w rozwoju dzieci daje mi ogromne poczucie satysfakcji oraz dodaje sił do działania.
Na co dzień jestem mamą małego Miłosza - każdą wolną chwilę spędzamy wspólnie na kreatywnej zabawie.
Moją pasją jest gotowanie, motoryzacja, podróże oraz jazda na nartach.

Martyna-PitnerAbsolwentka Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Kielcach. W Akademii Happy Kids pracuję od 2017 r. Odkąd pamiętam, zawsze chciałam zostać nauczycielem. Zawód ten przechodzi w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie. Jestem osobą odpowiedzialną, wyrozumiałą i cierpliwą, łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi. Praca z nimi daje mi wiele radości i satysfakcji. Z entuzjazmem podchodzę do nowych wyzwań, a trudne sytuacje nie zniechęcają mnie, lecz motywują do działania.

Małgorzata-KasprzykJestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Studiowałam tam psychologię oraz komunikację społeczną. Jestem również logopedą, pedagogiem specjalnym oraz nauczycielem j. angielskiego. Kocham pracę z dziećmi stąd wybór zawodu nauczyciela był dla mnie sprawą oczywistą.
Moim celem zawodowym jest aby każdy szkrab, z którym pracuję mógł w swobodny sposób wyrażać wszystkie swoje emocje i aby czuł, iż zawsze będą one akceptowane i rozumiane. Uśmiechy na twarzach dzieci oraz czynione przez nich postępy są dla mnie najpiękniejszą życiową nagrodą.

Karolina-Majewska-SarnaJestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunkach: psychologia oraz pedagogika, specjalność: kształcenie zintegrowane i edukacja przedszkolna.
W dzieciach inspiruje mnie ich ciekawość świata, otwartość i spontaniczność. Jako nauczyciel chciałabym rozwijać tę naturalną ciekawość ,kreatywność ,a także wzmacniać mocne strony każdego dziecka i pomagać w przezwyciężaniu tych słabszych.
Zawodowo interesuję się porozumiewaniem bez przemocy oraz rozwojem emocjonalnym dzieci.
Największą nagrodą jest dla mnie uśmiech dziecka i jego poczucie, że jest ono w pełni akceptowane.

Marta-DefińskaSwoją przygodę w pracy z dziećmi zaczęłam trzy lata temu w Akademii Happy Kids. Doświadczenie zawodowe zbierałam na początku w grupie żłobkowej, a obecnie jestem nauczycielem w grupie przedszkolnej.
Ukończyłam studia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu na kierunkach: edukacja wczesnoszkolna z terapia pedagogiczną (studia licencjackie) oraz pedagogika przedszkolna (studia magisterskie). Dodatkowo dla podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych od ponad roku uczęszczam na intensywny kurs języka angielskiego, a swoje umiejętności w tym zakresie przekazuję od niedawna dzieciom pod nadzorem metodyka języka angielskiego.
Moja pasja, jaką jest praca z dziećmi, przejawia się przede wszystkim w indywidualnym podejściu do każdego z wychowanków. Dzielę codziennie ich radości i smutki, cenię sobie ich szczerość i wdzięczność. Dzieci są dla mnie inspiracją i ogromną kopalnią wiedzy, c o potwierdzają także słowa Paulo Coelho: „dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.”
Największym sukcesem jest dla mnie obserwowanie progresywnych zmian i postępów, jakie czynią każdego dnia. Dążę do tego, by dzieci czuły się swobodnie i bezpiecznie podczas pobytu w przedszkolu.

Świat zmysłów - świat nauki

 • przedszkole Happy Kids
 • przedszkole Happy Kids
 • przedszkole Happy Kids
 • przedszkole Happy Kids

Polecamy:

 • sala zabaw dla dzieci Jelenia Góra
 • szkola językowa w&w Jelenia Góra
 • Lunch Bar Euforia Jelenia Góra Zabobrze
 • Club Euforia Jelenia Góra
 • lekkie danie Jelenia Góra
 • Euforia Jelenia Góra
pfr
Projekt graficzny: Vento Studio