Akademia Happy Kids to Niepubliczne Przedszkole, które działa na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych w mieście Jelenia Góra, które rozpoczyna swoją działalność we wrześniu 2010 roku.

Nasze przedszkole, jest placówką o profilu edukacyjno – JĘZYKOWO – artystycznym.

Akademia Happy Kids to nowoczesne przedszkole w pełni dostosowane do potrzeb rozwojowych naszych pociech. Przeznaczone jest dla 150 dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat. Dbając o bezpieczeństwo i komfort, liczebność grup jest bardzo mała od 13 do 19 osób.

Akademia funkcjonuje przez 12 miesięcy w roku i otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 18:00.

Zapewniamy dzieciom i rodzicom najwyższy standard lokalowy, a także najwyższą jakość organizacji przedszkola.