Przedszkole Akademia Happy Kids

dzien kobiet

8.03 (piątek)

DZIEŃ KOBIET

Wszystkim Kobietom życzymy powodów do radości każdego dnia, realizacji planów i założeń, sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.
W przedszkolu również będziemy bawić się tematycznie, by nasze małe i duże Panie mogły poczuć się wyjątkowo…😉

bal karnawalowy

2.02.2024 (PIĄTEK)

BAL KARNAWAŁOWY – „Karnawał w Rio”

W tym roku zagoszczą u nas dekoracje i zabawy prosto z gorącego Rio de Janeiro😊. Będzie głośno i radośnie, a wszystkie Maluszki i Starszaki wezmą udział w zabawach i innych tematycznych aktywnościach przygotowanych przez Nauczycielki😊 Będzie również ścianka na specjalne, karnawałowe fotki z rodzicami 😊 Zapraszamy !

"Wesołych Świąt, wesołych Świąt,
blasku w ciemną noc.
Wesołych Świąt, wesołych Świąt,
cudów, szczęścia moc(...)"

Nawiązując do słów piosenki Andrzeja Piasecznego, pragniemy złożyć Państwu - Rodzicom Przedszkolaków oraz wszystkim Miłośnikom Akademii Happy Kids, serdeczne życzenia świąteczne.

Życzymy, by spotkania rodzinne pełne były miłości i wzajemnej życzliwości, byście mogli poczuć magię rodzinnego ciepła, a pod choinką znaleźć wymarzone upominki. Niech czas świąt Bożego Narodzenia, będzie dla Was czasem wytchnienia i odpoczynku od codziennych trosk. ,

Zdrowia i niegasnącego uśmiechu oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku, życzy:

Zespół Akademii Happy Kids

Poniżej znajdziecie Państwo filmiki świąteczne poszczególnych grup:

dzien flagi

Dzień Flagi

Powiewa flaga,
gdy wiatr się zerwie.
A na tej fladze
biel jest i czerwień.
Czerwień to miłość,
biel - serce czyste.
Piękne są nasze
barwy ojczyste.

Czesław Janczarski

By uczcić święto flagi, każda z grup pozna historię naszych narodowych barw na powiewającym sztandarze, a prócz tego utworzymy własne grupowe projekty flag. Będzie ciekawie i barwnie :)

warsztaty wiosenno wielkanocne

5.kwietnia (środa)

Warsztaty wiosenno – wielkanocne grupy Butterflies i Lions

Butterflies zaczynają o godz. 15:00 w sali nr 4, Lions – o godz. 15:30 w Euforii

dzien niepodleglosci

10.listopada – czwartek

Obchody Dnia Niepodległości

W tym roku Pani Ala zabierze nas w podróż po historycznej mapie Polski.

Będzie biało – czerwono, patriotycznie, wesoło i kreatywnie. W każdej sali wybrzmiewać będzie Mazurek Dąbrowskiego, falować będą flagi Polski, a przedszkolaki mogą wystroić się na biało – czerwono, żeby poczuć klimat tego ważnego dla nas dnia

Szanowni Państwo

Oto ważne dla Państwa informacje w przypadku zagrożenia promieniowaniem radioaktywnym!!

W przypadku wystąpienia w/w sytuacji w Jeleniej Górze zorganizowane zostaną punkty dystrybucji jodku potasu. Będą to również szkoły i przedszkola, gdyż istotny jest odpowiedni czas podania dawki jodku.

Nasze przedszkole będzie jednym z punktów wydawania jodku potasu.

Ważne informacje, aby otrzymać tabletki jodku potasu:

1. Preparat jest w formie tabletki.
  2. Każdy punkt wyda Państwu tabletki. Nie trzeba udawać się do przedszkola/ szkoły, do której uczęszcza Państwa dziecko.
  3. Rodzic/prawny opiekun dziecka wypełnia i podpisuje deklarację, na podstawie której zostanie wydany lek.
  4. Deklaracje zostaną zamieszczone na stronie internetowej naszego przedszkola oraz będą dostępne w sekretariacie Akademii Happy Kids.
  5. Od dnia 17.10.2022r. prosimy o dostarczanie wypełnionych i podpisanych deklaracji do sekretariatu przedszkola.
  6. Tabletkę można podać dziecku samodzielnie lub zlecić podanie preparatu pracownikowi medycznemu ( pracownik medyczny będzie również dostępny w naszej placówce )

Prosimy tą wiadomość potraktować informacyjnie, gdyż dotyczy ona jedynie wystąpienia sytuacji zagrożenia promieniowaniem radioaktywnym.

Do pobrania: Deklaracja jodek potasu

dzien dziewczynki

11.10 (wtorek)

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIEWCZYNK

Kochane Dziewczynki!
W dniu tak pięknym i wspaniałym
życzymy Wam serduszkiem całym
dużo zdrowia, sto lat życia,
moc atrakcji do przeżycia!

Dziś każda Dziewczynka w naszym przedszkolu i żłobku będzie mogła poczuć się i wyglądać jak Księżniczka :) Żeby tak mogło być dziewczynki mogą włożyć księżniczkowe sukienki i buciki. Ma być wygodnie, ale też różowo i bajkowo. Chłopcy wraz ze swoimi Paniami zadbają natomiast o upominki, miłą atmosferę i wspólne świętowanie w grupach.

Świat zmysłów - świat nauki

• przedszkole Happy Kids