Edyta_WawrzyniakMarzenia się spełniają.
Od kilku lat marzyłam o własnym przedszkolu. Kocham dzieci, a przebywanie z nimi sprawia, że mogę zapomnieć o wszystkim dookoła, mogę  śmiać się z nimi, bawić i patrzeć jak się rozwijają.
Od dziesięciu lat prowadzę zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi z zakresu nowoczesnych technik uczenia się . Już dziś cieszę się na myśl, że będę miała możliwość przekazać moim maluchom z Akademii wiedzę, która zaowocuje w szkole.
Jestem osobą kreatywną. Jestem energiczna, otwarta i wytrwała w poszukiwaniu nowych pomysłów. Posiadam szerokie zainteresowania i ciągle poszukuję nowych doświadczeń. Inni postrzegają mnie jako osobę oryginalną, potrafiącą patrzeć na problemy i zadania z różnych perspektyw. Każde wyzwanie jest dla mnie nową przygodą, którą przeżywam całą sobą.

Zaczynamy !