Katarzyna-LukasUkończyłam studia licencjackie na Kolegium Karkonoskim na kierunku Filologia angielska z germańską. Swoją edukację kontynuowałam na studiach magisterskich w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu o specjalności: metodyka nauczania języka angielskiego. Jako drugi kierunek wybrałam edukację wczesnoszkolną i przedszkolną w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej.

Najbardziej zależy mi na tym, aby dzieci czuły się bezpiecznie i komfortowo w moim towarzystwie, rozwijały się w atmosferze miłości, szacunku i życzliwości. Bardzo angażuję się w swoją pracę, a kontakt z dziećmi sprawia mi wiele radości. Jestem osobą odpowiedzialną i empatyczną. Szczególny nacisk kładę na naukę języka obcego u dzieci i ich wszechstronny rozwój poprzez zabawę i innowacyjne metody wychowawcze.