Nazywam się Małgorzata Kasprzyk. Odkąd sięgam pamięcią zawsze chciałam opiekować się dziećmi. Jako zaledwie 15-latka zostałam wolontariuszem w Domu Małego Dziecka, co uwrażliwiło mnie na potrzeby tych najbardziej potrzebujących maluszków. Jako mama dwójki słodkich urwisów, całą sobą poczułam jak wielką rolę miłość, bezpieczeństwo i spokój odgrywają w harmonijnym rozwoju najmłodszych. Od zawsze uwielbiałam się uczyć.

Studiowałam na Uniwersytecie Wrocławskim psychologię oraz komunikację społeczną. Jestem także absolwentką szkoły muzycznej w klasie skrzypiec i fortepianu. Zarówno szkołę muzyczną jak i studia magisterskie ukończyłam z wyróżnieniem. Jestem osobą otwartą na nowe doświadczenia.

Uczestniczyłam w programach wymiany studenckiej, wyjeżdżając m.in. do Hiszpanii i Portugalii. Wyjazdy te sprawiły, iż do moich naukowych pasji dołączyła nowa - pogłebianie znajomości języka angielskiego. Ukończyłam także kurs pierwszej pomocy uzyskując European First Aid Certificate.

Chciałabym, aby każdy szkrab, z którym pracuję mógł w swobodny sposób wyrażać wszystkie swoje emocje i aby czuł, iż zawsze będą one akceptowane i rozumiane. Uśmiechy na twarzach dzieci oraz czynione przez nich postępy są dla mnie najpiękniejszą życiową nagrodą.