Natalia-KlattJestem szczęśliwą mamą i spełnionym nauczycielem. Uwielbiam czytać książki, słuchać muzyki i tworzyć. Jestem kreatywna, szczera i odpowiedzialna. Lubię wyzwania, chętnie uczę się nowych rzeczy. W swoim życiu często kieruję się słowami W. Disneya "if you can dream it you can do it." Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych i wierzę, że przy odrobinie starań, człowiek jest w stanie osiągnąć wszystko. W pracy dbam o to, aby dzieci czuły się bezpiecznie, swobodnie i były rozumiane. Staram się rozwijać ich zainteresowania, rozbudzać pasje a także wspomagać w tym, co sprawia trudności. Dla mnie, jako nauczyciela, każdy wysiłek jest wart swej ceny, jeśli nagrodą jest szczery i prawdziwy dziecięcy uśmiech.