Justyna-SiekierskaJestem osobą otwartą, empatyczną, wesołą i konsekwentną. Stawiam sobie za cel poznanie swoich przedszkolaków i ukierunkowanie swojej pracy na ich indywidualne potrzeby, pamiętając, że dzieciństwo to czas beztroski oraz najpiękniejszych wspomnień. Praca w przedszkolu daje mi dużo satysfakcji i radości. Każdy dzień jest dla mnie nową przygodą i nowym wyzwaniem. Cudowne jest to, że w pracy z dziećmi nigdy nie jest nudno. W przedszkolu staram się, aby dzieci zawsze czuły się bezpieczne, akceptowane i rozumiane. W związku z tym, że jestem absolwentką Wychowania Fizycznego z gimnastyką korekcyjno-kompensacyjną, jestem zwolenniczką aktywnych metod w pracy z dziećmi oraz dbam o to, aby nasze przedszkolaki pracowały nad prawidłową postawą ciała.
Moją pasją jest sport, a zwłaszcza bieganie oraz fitness. Lubię również górskie wycieczki, a wieczoremzrelaksować się przy dobrej książce. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci.