Dominika-JaworowskaUkończyłam studia magisterskie z wychowania fizycznego na AWF Wrocław oraz studia podyplomowe z wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego. Od dziecka interesuje się sportem, to moja pasja. Gram w siatkówkę. Prowadzę również w przedszkolu zajęcia sportowe dla dzieci w ramach Sportowej Akademii Malucha oraz przygotowuję nasze dzielne szkraby do zawodów sportowych, co owocuje wieloma sukcesami. Cieszę się, że mogę dzielić się swoimi zainteresowaniami z dziećmi i zaszczepiać w nich sportowego ducha. Bardzo lubię swoją pracę, bo daje mi ona dużą satysfakcję oraz wiele radości. Jestem osobą ciepłą, otwartą, troskliwą i sumienną. Uśmiech i radość dzieci jest dla mnie motywacją i inspiracją na każdy kolejny dzień.