Aneta-ChmielUkończyłam studia na kierunku Pedagogika wieku przedszkolnego i wczesnoszkolnego oraz jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego. Swoją przygodę zawodową z dziećmi rozpoczęłam jako animator czasu wolnego dzieci i młodzieży oraz jako instruktor piłki siatkowej. W Akademii Happy Kids prowadzę również zajęcia pod nazwą „Sportowa Akademia Malucha” , które mają na celu wzbudzać zainteresowanie kulturą fizyczną, promować zdrowie oraz prawidłowo się rozwijać. Jestem osobą pogodną i pełną entuzjazmu dzięki czemu łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi. W codziennej pracy staram się ,aby atmosfera była ciepła, przyjazna i żeby dzieci czuły się przy mnie swobodnie. Chętnie pomagam dzieciom odkrywać świat oraz rozwiązywać wszelkie wątpliwości z nim związane. Dążę do tego ,aby dzieci stawały się samodzielne. Doceniam w nich zaangażowanie oraz kreatywność. Moim głównym celem jest organizowanie miejsca i czasu tak ,aby dzieci czuły się bezpiecznie i z chęcią przychodziły do przedszkola oraz wychodziły z niego szczęśliwe i uśmiechnięte. Staram się również rozwijać w dzieciach potrzebę dbania o własne zdrowie i ciało oraz zapobiegać wadom postawy.