Alicja-WojtasikUkończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i resocjalizacyjna w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze oraz studia magisterskie na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu.
W Akademii Happy Kids pracuję od 2019r. Bardzo lubię prace z dziećmi, ponieważ daje mi wiele radości, a każdy dzień przynosi nowe doświadczenia. Wobec dzieci jestem przyjazna, troskliwa, cierpliwa a zarazem wymagająca. Obserwacja zmian zachodzących w rozwoju dzieci daje mi ogromne poczucie satysfakcji oraz dodaje sił do działania.
Na co dzień jestem mamą małego Miłosza - każdą wolną chwilę spędzamy wspólnie na kreatywnej zabawie.
Moją pasją jest gotowanie, motoryzacja, podróże oraz jazda na nartach.