Iwona-MalinowskaChociaż w Akademii Happy Kids pracuję już od jakiegoś czasu, to uważam, że moja przygoda z pracą z dziećmi dopiero się zaczyna. Jestem absolwentką Uniwersytetu Opolskiego, gdzie ukończyłam licencjat z filologii angielskiej. Aktualnie bronię tytułu magistra, również z filologii angielskiej, na Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Ukończyłam również studia podyplomowe z wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego oraz przygotowania pedagogicznego. Dotychczas, wiele radości sprawiało mi nauczanie języka angielskiego dzieci i młodzieży, w jednej ze szkół językowych. Śledzenie postępów, tych mniejszych jak i większych, obserwowanie i uczestniczenie w rozwoju dziecka od zawsze było dla mnie ogromnie satysfakcjonujące.