9 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się już szósta Magiczna Noc. Tematem przewodnim było zdrowie oraz szeroko rozumiana aktywność fizyczna. Podczas wspólnej zabawy zaprosiliśmy dzieci do udziału w orszaku zdrowia, gdzie spacerując alejkami zabobrza dzieci rozdawały przechodniom samodzielnie wykonane ulotki promujące zdrowy styl życia. Po powrocie do przedszkola czekała na dzieci grupa taneczna, która zaprezentowała swoje umiejętności - jednocześnie zachęcając do wspólnej aktywności ruchowej. Kolejną atrakcją, która czekała na dzielnych przedszkolaków była wspólna rozgrzewka pod gołym niebiem, która poprzedzała zmagania dzieci podczas zawodów sportowych. Wszystkie dzieci wzieły rónież udział w ścieżce sensorycznej oraz miały możliwość zabawy w pokoju kreatywnym. Na zakończenie dzieci uczestniczyły w pokazie iluzjii oraz przedstawieniu przygotowanym przez młodych adeptów sztuki cyrkowej. Uwieńczeniem Magicznej Nocy było wręczenie dzieciom medali uczestnictwa oraz ogromne oklaski ze strony grona pedagogicznego i dyrekcji. 

 • Magiczna Noc 23
 • Magiczna Noc 22
 • Magiczna Noc 21
 • Magiczna Noc 20
 • Magiczna Noc 19
 • Magiczna Noc 18
 • Magiczna noc 17
 • Magiczna Noc 16
 • Magiczna Noc 15
 • Magiczna Noc 14
 • Magiczna Noc 13
 • Magiczna Noc 12
 • Magiczna Noc 11
 • Magiczna Noc 10
 • Magiczna Noc 9
 • Magiczna Noc 8