7.03 BWA

bwa

­Przedszkolaki z grup Kittens i Monkeys (7.03), a także Froggies (14.03) wybiorą się do galerii BWA, by nie tylko zobaczyć najnowszą wystawę, ale również doświadczyć sztuki na sobie.

8.03 Dzień Kobiet i Pink Shirt Day

dzien kobiet

­Tego dnia każda grupa weźmie udział w zabawach integracyjnych i akcji Pink Shirt Day, która pomoże dzieciom zauważyć, że wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy podobne potrzeby. A wszystkie kobiety (małe i duże) zapraszamy do Pudła Słodkości :)

9.03 Muzyczna Audycja Filharmonii Dolnośląskiej

filharmonia

Słodkości będą królowały nie tylko na podwieczorek,ale również podczas audycji umuzykalniającej prowadzonej przez muzyków Filharmonii Dolnośląskiej.

12.03 Dzień Matematyki

dzien matematyki

To będzie poniedziałek pełeń liczb! Tego dnia będziemy bowiem obchodzić dzień królowej nauk – Matematyki. Zmierzymy się z łamigłówkami, układankami i na pewno coś razem policzymy!

13.03 Dzień Dobrego Słowa

dzien dobrego slowa

Tradycyjnie, jak co miesiąc będziemy dzielić się dobrym słowem.

14.03 ZOO

zoo

Starszaki wybiorą się na wspaniałą przygodę pełną podróży pociągiem, warsztatów edukacyjnych, zwiedzania ZOO i Afrykarium. A to wszystko podczas wycieczki do Wrocławia.

MZK Jelenia Góra

mzk

Grupy Monkeys i Tigers wybiorą się do zajezdni MZK, by poznać historię przejazdów w naszym mieście, zobaczyć budowę autobusu, a także poznać pracę kierowcy.

17.03 Sportowa Olimpiada Malucha

olimpiada

Serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania podczas Sportowej Olimpiady Malucha, która odbędzie się 17.03 o godzinie 10:00 na hali sportowej przy ulicy Złotniczej. Reprezentacja naszej Akademii rywalizować będzie o zwycięstwo z reprezentacjami innych przedszkoli w Jeleniej Górze.

20.03 i 27.03 Bicie Przedszkolnego Rekordu Guinessa

Grupy Butterflies (20.03) i Froggies (27.03) zmierzą się z wymyślonymi przez siebie rekordami. Ciekawe co zrobią by na zawsze wpisać się w Przedszkolną Księgę Rekordów.

21.03 Koszyczek – Muzeum Karkonoskie

koszyczek

Tego dnia grupa Butterflies wybierze się na warsztaty do Muzeum Karkonoskiego, podczas których wykona wielkanocne koszycki z okazji zbliżających się świąt.

Wiosna! - Nadleśnictwo Świeradów

wiosna

Grupa Froggies (21.03) i Bunnies (28.03) pojedzie do Świeradowa, gdzie razem z pracownikiem Nadleśnictwa będzie wypatrywać pierwszych oznak wiosny.

Światowy Dzień Lasu

dzien lasu

Będziemy się brudzić ziemią,sadzić nowe rośliny, witać wiosnę i podziwiać las. Starszaki wezmą udział w grze przedszkolnej, podczas której odkryją tajemnice lasu.

29.03 Teatr Duet – Przyjaciółka Kaja i Przyjaciele

teatr duet

Tego dnia czeka na przedszkolaki wspaniałe przedstawienie o sile przyjaźni.