8.05 Dzień Bibliotekarza

dzien bibliotekarza
Wszystkie przedszkolaki będą miały okazję poznać wiele rodzajów książek, różnych bohaterów. Porozmawiamy o tym, jak książka powstaje i które z nich są naszymi ulubionymi.

11.05 W odwiedzinach u Saszy

u saszy

Tego dnia odwiedzą nas muzycy Filharmonii Dolnośląskiej. Dowiemy się kim jest tajemnicza Sasza i jaki instrument będzie grał główną rolę.

9.05 Huta Julia

julia

Dzieci z grupy Butterflies udadzą się do Piechowic, gdzie wezmą udział w warsztatach mini-huta, a także zwiedzą całą hutę i poznają pracę hutnika.

14.05 Dzień Dobrego Słowa

dobre slowo

Tradycyjnie, jak co miesiąc będziemy dzielić się dobrym słowem. W tym miesiącu będziemy kontynuować rozpoznawanie i tworzenie dobrych myśli. Przedszkolaki stworzą również piękne plakaty.

16.05 Przyjaciele

przyjaciele

Tego dnia po raz kolejny odwiedzi nas teatr „Duet” z Krakowa, by wystąpić dla wszystkich dzieci z ich najnowszym przedstawieniem. Wraz z bohaterami historii dowiemy się kim jest prawdziwy przyjaciel.

Nadleśnictwo Świeradów

swieradow

Również tego dnia grupa Teddies uda się do Nadleśnictwa i będzie miała okazję wziąć udział w warsztatach przyrodniczych. Zobaczymy co jeszcze dzieje się w przyrodzie, gdy wiosna już rozkwitła.

BWA

bwa

A grupy Tigers i Bunnies wybiorą się do BWA, gdzie zobaczą najnowszą wystawę i wezmą udział w warsztatach artystycznych.

22.05 Dzień Gier Edukacyjnych

gry edukacyjne

Wszystkie dzieci z Akademii doświadczą wspaniałego świata gier – będziemy poznawać samego siebie, integrować zdobytą wiedzę, dodawać, odejmować, grać kartami i rzucać kośćmi.

23.05 Wielkie hece w bibliotece

przyjaciele

Ponownie w tym miesiącu odwiedzą nas aktorzy teatru. Tym razem poznamy historię książek i wielkiej biblioteki.

30.05 Zamek Księcia Henryka

zamek

Dzieci z grup Teddies i Bunnies wybiorą się na Zamek, gdzie poznają legendy naszego regionu, wezmą udział w grze terenowej,a także spotkają sokolnika i jego podopiecznych.