W październikowym V Przedszkolnym Konkursie Recytatorskim wystąpiło aż 28 przedszkolaków. Reprezentowali oni niemal wszystkie grupy przedszkolne naszej Akademii i występowali przed profesjonalnym jury, w skład którego weszli jeleniogórscy aktorzy.

 

Przedszkolaki recytowały różnorodne wiersze - pojawiły się poematy autorstwa Jana Brzechwy, ale również Doroty Gellner i Jana Tuwima. Młodzi recytatorzy zachwycili jury nie tylko odwagą wyjścia na scenę, ale również umiejętnościami interpretatorskimi i aktorskimi oczywiście. I choć poziom był bardzo wyrównany, to udało się wyłonić zwycięzców. I tak:

I miejsce - Anna Olesińska, grupa Frogs

II miejsce - Julia Siekierska, grupa Frogs

III miejsce - Kalina Klatt, grupa Kittens

wyróżnienia: Oleksandra Kotelnikova i Jędrzej Kuś - oboje Frogs

 

A w kategorii duetu, jury postanowiło przyznać nagrodę Amelii Filipczyk i Miłoszowi Wojnackiemu.

 

Cały zespół Akademii Happy Kids serdecznie gratuluje wszystkim przedszkolakom!

 

 • 17
 • 16
 • 15
 • 14
 • 13
 • 12
 • 11
 • 10
 • 9
 • 8
 • 7
 • 6
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1