3.02 Dzień Pozytywnego Myślenia

pozytywne myslenie

Czy wiecie, że szklanka może być do połowy pełna albo do połowy pusta? Podobnie jest z naszym codziennym życiem –w każdej chwili możemy dostrzec jego pozytywne aspekty, zamiast zamartwiać się tymi negatywnymi. Pozytywne myślenie działa cuda – jeśli tylko je codziennie praktykować.
Bądźmy więc pozytywni ! I zacznijmy to ćwiczyć już dziś!

13.02 Dzień Dobrego Słowa

dds

We wrześniu podróżowaliśmy po różnych krainach emocji – w październiku odkryliśmy smutek, w listopadzie rozmawialiśmy i doświadczaliśmy wdzięczności, w grudniu tańczyliśmy, śpiewaliśmy – to jak nic- radość. W styczniu podjęliśmy małe wyzwanie – poznaliśmy swoje małe albo i większe strachy. W lutym natomiast porozmawiamy o miłości  Zastanowimy się kogo kochamy i czy można kochać kogoś, kogo prawie nie znamy? Czy da się kochać zwierzątko? I co właściwie znaczy ta miłość.

14.02 Walentynki

walentynki

Ach! Co to będzie za dzień! Będą Walentynkowe zabawy i smakołyki, a także dużo tańców i uśmiechów.
Zapraszamy by każde dziecko miało na sobie tego dnia coś czerwonego.

18.02 Dzień Baterii

baterie

Wszyscy wiemy, że urządzenia wokół nas potrzebują ładowania lub baterii – telefon, zegarek, tablet. Wiemy też jak działają baterie. A my spróbujemy sprawdzić czy każdy z nas ma taką swoją, prywatną, wewnętrzną baterię w ciele… i czego ona potrzebuje by być w pełni naładowana.

20.02 Tłusty czwartek

tlusty czwartek

Mniam! To już w tym miesiącu mamy tłusty czwartek! Czeka na nas trochę słodkich atrakcji – przede wszystkim zrobimy pączkowego potworka, ale również wybierzemy się na warsztaty do pracowni słodkości! Będzie pysznie i słodko!