Witamy nowy rok przedszkolny!

Jesteśmy przekonani, że dla nas wszystkich będzie to czas pełen radości i kreatywnych działań.

W Akademii Happy Kids każda grupa przywitała rok przedszkolny naszym ukochanym hymnem. Następnie przyszedł czas na odkrycie nowego planu rocznego pt. „Mogę być kim chcę – odkrywam swoje talenty” – w jego myśl każda z grup brała udział w przygotowanych aktywnościach, związanych z różnymi zawodami: naukowcem, kucharzem, lekarzem, muzykiem, architektem, dziennikarzem i policjantem. Przedszkolaki miały możliwość odkryć każdą z prac, zastanowić się nad tym, które z zajęć sprawia mu najwięcej przyjemności, a także poprzez zabawy poznawać swoje predyspozycje.

Nasze dzisiejsze zajęcia były wstępem do całego roku wydarzeń związanych z poznawaniem różnych zajęć i zawodów. Była to także cudowna okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć.

Bardzo się cieszymy, że jesteście z nami!