Wiadomość z ostatniej chwili!
Przedszkolaki z Akademii Happy Kids uczestniczyły w warsztatach dziennikarskich!
Nasza nauczycielka - Pani Małgorzata Kasprzyk, która jest z wykształcenia także dziennikarzem, w środę 21. października odkrywała przed Naszymi Dziećmi ten fascynujący zawód.
Maluchy poznały tajniki różnych form dziennikarskich - jak gazeta, praca w radio czy przed kamerami. Dzieci miały szansę nauczyć się także wielu pojęć odnoszących się do świata dziennikarskiego, a także zobaczyć, jak na przestrzeni lat zmieniał się sprzęt dziennikarza: kamera, aparat lub maszyna do pisania/komputer.
Na zakończenie warsztatów każda z grup stworzyła własną gazetę - teraz wszystkie można podziwiać w szatni naszego przedszkola. Piękne, prawda?! :)

• (7)
  • (6)