W miniony wtorek obchodziliśmy najważniejsze święto dla naszych Przedszkolaków - Dzień Dziecka!

Cały zespół Akademii zaplanował dla naszych najukochańszych mnóstwo atrakcji i niespodzianek - było więc poznawanie wszystkich totemów grup: bawiliśmy się jak kotki, byliśmy kolorowi jak motyle, sprawdzaliśmy co nosi kangur w swojej torbie, ryczeliśmy jak tygrysy, tańczyliśmy jak kaczuchy, pracowaliśmy jak pszczółki... Na przedszkolnym podwórku czekał na nas natomiast Jednorożec, który zabawiał nas tańcami i magicznymi bańkami. Na koniec każdy przedszkolak wziął udział w loterii fantowej i zabrał do domu balona.

Ach! I oczywiście smakowaliśmy pyyyyyszne lody!

To był wspaniały dzień!

A naszym Przedszkolakom jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze! By były Szczęśliwe i miały odwagę Być zawsze Sobą, by zawsze tliła się w nich ciekawość świata i bezwarunkowa Miłość, by mieli Przyjaciół na których mogą liczyć i by już zawsze pielęgnowały swoje wewnętrzne Dziecko ;)