W miniony wtorek obchodziliśmy najważniejsze święto dla naszych Przedszkolaków - Dzień Dziecka! 

Cały zespół Akademii zaplanował dla naszych najukochańszych mnóstwo atrakcji i niespodzianek - było więc poznawanie wszystkich totemów grup: bawiliśmy się jak kotki, byliśmy kolorowi jak motyle, sprawdzaliśmy co nosi kangur w swojej torbie, ryczeliśmy jak tygrysy, tańczyliśmy jak kaczuchy, pracowaliśmy jak pszczółki... Na przedszkolnym podwórku czekał na nas natomiast Jednorożec, który zabawiał nas tańcami i magicznymi bańkami. Na koniec każdy przedszkolak wziął udział w loterii fantowej i zabrał do domu balona.

Ach! I oczywiście smakowaliśmy pyyyyyszne lody! 

To był wspaniały dzień!

 

A naszym Przedszkolakom jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze! By były Szczęśliwe i miały odwagę Być zawsze Sobą, by zawsze tliła się w nich ciekawość świata i bezwarunkowa Miłość, by mieli Przyjaciół na których mogą liczyć i by już zawsze pielęgnowały swoje wewnętrzne Dziecko ;)

 

 • DSC_1520
 • DSC_1513
 • DSC_1502
 • DSC_1484
 • DSC_1479
 • DSC_1476
 • DSC_1472
 • DSC_1458
 • DSC_1455
 • DSC_1446
 • DSC_1424
 • DSC_1420
 • DSC_1412