What a day! On Friday we celebrated carnival in our preschool. That's way we invited all kinds of superheroes and villains, knights and princesses, fairies and wizards. We were dancing, competing and just enjoying time spent together, After party we had sweet and healthy treat and we could play all day long :) We can't wait another carnival - see you next year!

Co to był za dzień!  W piątek świętowaliśmy karnawał w naszym przedszkolu. Dlatego zaprosiliśmy wszystkich możliwych superbohaterów i złoczyńców, rycerzy i księżniczki, wróżki i czarodziejów. Podczas balu tańczyliśmy, rywalizowaliśmy i cieszyliśmy się czasem spędzanym razem. Po balu zjedliśmy słodką i zdrową przekąskę i mogliśmy się bawić przez cały dzień. Już nie możemy się doczekać następnego karnawału - do zobaczenia w przyszłym roku!

• Lions8
  • Lions7