dzien dziewczynki

11.10 (wtorek)

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIEWCZYNK

Kochane Dziewczynki!
W dniu tak pięknym i wspaniałym
życzymy Wam serduszkiem całym
dużo zdrowia, sto lat życia,
moc atrakcji do przeżycia!

Dziś każda Dziewczynka w naszym przedszkolu i żłobku będzie mogła poczuć się i wyglądać jak Księżniczka :) Żeby tak mogło być dziewczynki mogą włożyć księżniczkowe sukienki i buciki. Ma być wygodnie, ale też różowo i bajkowo. Chłopcy wraz ze swoimi Paniami zadbają natomiast o upominki, miłą atmosferę i wspólne świętowanie w grupach.

warsztaty angielski

20/21.10 (czwartek/piątek)

WARSZTATY TEMATYCZNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

„EMOTIONS” to w miesiącu październiku temat przewodni na zajęciach z języka angielskiego, dlatego też będziemy się bawić emocjami po angielsku z Panią Kasią podczas dwóch dni warsztatów:)

koncert filharmonia

27.10 (czwartek)

KONCERT FILHARMONII DOLNOŚLĄSKIEJ
„HISTORIA ZACZAROWANYCH

W filharmonii gwar, w filharmonii tłok i straszne zamieszanie! Czas na kolejny, ważny koncert. Nuty i instrumenty przygotowane, jednak nagle okazało się, że zniknęły wszystkie pałeczki! Jak tu zagrać na bębnach czy dzwonkach, gdy ich brak? Co się stało, że nagle zniknęły? Czy rzeczywiście są takie ważne? Jak sobie poradzimy z okiełznaniem gorących rytmów i czy da się je czymś zastąpić?

Zapewniamy, że poszukiwania odpowiedzi będą muzycznie ciekawe!

Zapraszamy wszystkie przedszkolaki na koncert, który odbędzie się w sali bankietowej „Euforia” o go dz. 10:40 :)

hallowen

28.10 (piątek)

FUNNY HALLOWEEN PARTY

To już dziś w naszych salach przedszkolnych pojawią się przyjazne wampiry, szalone mumie, wesołe dynie, czarne nietoperze i inne cudne potworki :) Przedszkole zamieni się w zabawne zamczysko, w którym odbędzie się bal dla barwnych przebierańców. Nie zabraknie tradycyjnych dla tego dnia cukierków i psikusów, a także śpiewów i śmiechu.

Przedszkolaki i Maluszki ze żłobka mogą przyjść przebrane w stroje halloweenowe, w których będą czuły się komfortowo i swobodnie na półeczkach w szatni prosimy o pozostawienie kompletu ubrań na przebranie.

Uwaga, uwaga, Dzieci i Rodzice,
z okazji Halloween Pani Kasia Szczypka wychowawca grupy Butterflies organizuje dla Was konkurs na najciekawszą dynię. Niech poniesie Was fantazja, a gotowe dzieło przynieście swojemu wychowawcy w piątek rano (28.10). W ciągu dnia stworzymy wielką wystawę dyń na patio przedszkolnego placu zabaw.

Zwycięzców konkursu wybierzecie sami. Odbierając dzieci z przedszkola, udajcie się na patio, obejrzyjcie wystawę i oddajcie jeden głos na najciekawszą Waszym zdaniem pracę (dynie będą ponumerowane). Karteczki z numerkami wrzućcie do oznaczonego kartonika.

W poniedziałek zliczymy głosy i wyłonimy zwycięzców

Trzymamy za Was kciuki!

halloween

28.10/29.10 (piątek/sobota)