dzien niepodleglosci

10.listopada – czwartek

Obchody Dnia Niepodległości

W tym roku Pani Ala zabierze nas w podróż po historycznej mapie Polski.

Będzie biało – czerwono, patriotycznie, wesoło i kreatywnie. W każdej sali wybrzmiewać będzie Mazurek Dąbrowskiego, falować będą flagi Polski, a przedszkolaki mogą wystroić się na biało – czerwono, żeby poczuć klimat tego ważnego dla nas dnia

 

dzien dziekczynienia

24.listopada – czwartek

Obchody Dnia Dziękczynienia

Święto Dziękczynienia to jedna z najważniejszych amerykańskich tradycji.

I choć może się wydawać odległa kulturowo, warto zapoznać z tym radosnym świętem młodych adeptów języka angielskiego. Będzie kolorowo, radośnie i smacznie

 

koncert filharmonii

24.listopada – czwartek

Koncert Filharmonii Dolnośląskiej
„Vademecum małego Patrioty”

Każdy Polak – mały czy duży – pewne rzeczy wiedzieć powinien. Jako naród mamy swoje symbole – flagę, hymn, godło… A może znajdzie się więcej spraw, które nas łączą? Czy potrafimy się porozumieć, mimo różnic? Czy Smok Wawelski pokocha Syrenkę, a poznańskie koziołki polubią toruńskie pierniki? Czy słony oscypek bez problemów zagości na stole koło słodkich jabłuszek? Odpowiedzi na te i inne pytania poszukamy w naszej muzycznej opowieści z nutką patriotyzmu i przymrużeniem oka.

Zapraszamy Maluszki ze żłobków i Starszaki – Przedszkolaki na kolejny ciekawy koncert, który poprowadzą muzycy z Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze.

 

warsztaty jezyka angielskiego

25.listopada – piątek

Warsztaty Języka Angielskiego

Części ciała po angielsku ? Dla nas to pestka ! Poznamy i utrwalimy słownictwo w zakresie „body parts”. Nie zabraknie elementów zaskoczenia, muzyki i zabaw ruchowych

Zapraszamy wszystkie przedszkolaki do wspaniałej językowej zabawy.

 

andrzejki

30.listopada – środa

Andrzejki

Czary, wróżby i zaklęcia – to wszystko składa się na udane świętowanie andrzejek w przedszkolu. A może nasza przedszkolna wróżka już wie kim zostaniemy gdy będziemy dorośli ? ;) Albo samodzielnie wykonamy magiczną kulę, która potrafi wywróżyć spełnienie naszych dziecięcych marzeń ? To wszystko sprawi, że z pewnością tego dnia spędzimy magiczny, fascynujący czas 