warsztaty wiosenno wielkanocne

5.kwietnia (środa)

Warsztaty wiosenno – wielkanocne grupy Butterflies i Lions

Butterflies zaczynają o godz. 15:00 w sali nr 4, Lions – o godz. 15:30 w Euforii

 

wielkanoc

8-10.kwietnia

Święta Wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, życzymy Państwu cudownego czasu w rodzinnym gronie, ciepłych, słonecznych dni i najważniejszego - mokrego Dyngusa! Wspaniałej zabawy i do zobaczenia po świątecznym wypoczynku

 

dylu dylu

20.kwietnia (czwartek)

Koncert Filharmonii Dolnośląskiej  „Dylu, dylu na badylu“

Dęte, wydęte, a może nadęte? Wydawać by się mogło, że to nic trudnego dmuchnąć i wydobyć dźwięk z fletu czy oboju – czy aby napewno? Tym razem bohaterem opowieści, którą dla Was przygotowaliśmy będzie mały Zyzio, który wyruszył w podróż przez świat z pewna misją – dnaleźć legendarną, samogrającą fujarkę. Z pozoru proste zadanie okaże się być pełną przygód i niebezpieczeństw przygodą, tym bardziej, że odnaleziony przedmiot wcale nie będzie chciał z Zyziem współpracować…

 

warsztaty angielski

20/21.kwietnia (czwartek/piątek)

Warsztaty języka angielskiego

Tym razem podczas zabaw z językiem angielskim – dzieci będą miały okazję poczuć się jak na wiosennej łące pełnej………OWADÓW :D
Będziemy obcować z pszczółkami, komarami, dżdżownicami i innymi robaczkami

 

dzien flagi

28.kwietnia (piątek)

Uroczyste obchody Dnia Flagi Narodowej

„Czerwień to miłość, biel – serce czyste,  piękne są nasze barwy ojczyste“

Wprawdzie Święto Flagi wypada 2.maja, ale wiedząc, że wiele z nas będzie w tym czasie w trakcie wypoczynku związanego z długim weekendem, postanowiliśmy świętować nieco wcześniej, by każdy przedszkolak miał okazję poznać nasze narodowe symbole, ciekawostki historyczne naszego kraju i wziąć udział w akcji zorganizowanej dla całego przedszkola 
Więcej szczegółów podamy Wam bliżej tego wyjątkowego dnia.