dzien flagi

2 maja

Dzień Flagi

Powiewa flaga,
gdy wiatr się zerwie.
A na tej fladze
biel jest i czerwień.
Czerwień to miłość,
biel - serce czyste.
Piękne są nasze
barwy ojczyste.

Czesław Janczarski

By uczcić święto flagi, każda z grup pozna historię naszych narodowych barw na powiewającym sztandarze, a prócz tego utworzymy własne grupowe projekty flag. Będzie ciekawie i barwnie :)

 

dzien strazaka

4 maja

Dzień Strażaka

Bądź dzielny jak strażak! Z takim hasłem na ustach będziemy bawić się w grupach, by przez jeden dzień poczuć się jak dzielny strażak, który dzięki ogromnej odwadze każdego dnia pokonuje wiele trudności ratując czyjeś życie.

 

warsztaty

8/9 maja

Warsztaty przyrodnicze

W maju obchodzimy dzień leśnika, dlatego też w tych dniach gościć będziemy w naszym przedszkolu Edukatorów z Nadleśnictwa Świeradów Zdrój oraz Nadleśnictwa „Śnieżka”. Opowiedzą nam oni o lasach i zwierzętach, które w nich mieszkają. Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie każdą grupę wiekową :)

 

filharmonia

18 maja

Koncert Filharmonii Dolnośląskiej

„Opowieść o miłości do śpiewu”

Była raz pewna artystka. Przyszła wykonać koncert, jednak nie przyniosła ze sobą instrumentu. My znamy już najróżniejsze – większe lub mniejsze, strunowe, dęte, perkusyjne... czy zatem jej instrument gdzieś się zgubił?

Nieeeeeeee, ta opowieść będzie zupełnie inna – tym razem przedstawimy Wam historię o głosie – instrumencie, który ma każdy z nas. Ten tajemniczy głos zdradzi swoje najskrytsze tajemnice, chcecie posłuchać?

 

warsztaty angielski

18 - 19 maja

Warsztaty z języka angielskiego

„Family Time”

Miesiące maj i czerwiec to czas świętowania z Mamą i Tatą, dlatego warsztaty z języka angielskiego również nawiążą do tej jakże bliskiej nam tematyki :)

 

dzien matki

26 maja

Dzień Matki

Kochane Mamusie, dziś na Wasze dłonie przekazujemy dziecięce życzenia:

Mamusiu Najdroższa, żyj nam sto lat,
rozkwitaj niczym najpiękniejszy kwiat,
bądź szczęśliwa, uśmiechaj się od samego rana,
Spełniaj swoje marzenia i zawsze bądź dla mnie taka kochana.

 

 

22 - 29 maja

Dzień Rodziny i uroczyste zakończenie roku przedszkolnego

Zbliża się czas zakończenia roku przedszkolnego i powitania wakacji. W tych dniach każda grupa uroczyście zakończy mijający rok przedszkolny 2022/2023, złoży życzenia swoim rodzicom z okazji ich święta podczas krótkiego występu, a także zaprezentuje umiejętności zdobyte podczas zajęć dodatkowych.
Najważniejszym wydarzeniem będzie jednak pożegnanie zerówek. Przedszkolaki z grup Lions i Dragonflies kończą przygodę z przedszkolem, by rozpocząć nową przygodę ze szkołą.

 

Kochane Dzieci z grupy Lions i Dragonflies,  dziękujemy Wam za spędzony wspólnie czas, za wspaniałą zabawę, za przeżywane razem przedszkolnych uroczystości, za Waszą dziecięcą radość, którą wnieśliście w mury naszej placówki.

Życzymy Wam samych sukcesów i spełnienia marzeń. Niech spotkanie ze szkołą okaże się przyjemnością, a nauka - dobrą zabawą.

 

ZAKOŃCZENIA ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2022/2023

DZIEŃ RODZINY - SALA BANKIETOWA EUFORIA

 • 22.05.2023 (poniedziałek):
  13:00 - gr. FROGS
  15:30 - gr. FOXES
 • 23.05.2023 (wtorek):
  13:00 - gr. KITTENS
  15:30 - gr. BUTTERFLIES
 • 24.05.2023 (środa):
  13:00 - gr. BUNNIES
  15:30 - gr. PARROTS
 • 25.05.2023 (czwartek):
  13:00 - gr. WOLVES
  15:30 - gr. KANGAROOS
 • 26.05.2023 (piątek):
  13:00 - gr. MONKEYS
  15:30 - gr. DRAGONFLIES
 • 29.05.2023 (poniedziałek):
  15:30 - gr. LIONS