lany poniedzialek

1.04 Poniedziałek wielkanocny

Cały Zespół Akademii Happy Kids życzy Rodzicom i Dzieciom wspaniałej pogody, by jak najbardziej obficie móc celebrować Śmigusa – Dyngusa 😊
Pamiętajmy jednak o tym, że taka zabawa z wodą musi być bezpieczna, by mogła być przyjemna 😊

 

19.04 (piątek)

Koncert Filharmonii Dolnośląskiej

„Zaczarowany pociąg”
Poznajcie zaczarowany pociąg Accelerando, który zabierze nas w szaloną podróż po różnych zakątkach świata. Razem z nim poznamy charakterystyczne melodie nawet bardzo odległych krajów. Czym powita nas przystanek w gorącej Hiszpanii? Jakie brzmienia pokaże nam Bułgaria i czy muzyczna przerwa w Brazylii będzie mocno się różniła klimatem i charakterem od tej w krajach skandynawskich? Z naszym zaczarowanym szynobusem wszystko jest możliwe, a kto lepiej będzie towarzyszył w szalonej podróży po najróżniejszych, rytmicznych krainach, jak nie instrumenty perkusyjne? To tak to, to tak to, to tak to, to…czeka nas szalone i niezapomniane spotkanie!

 

dzien ziemi

22.04 (poniedziałek)

Międzynarodowy Dzień Ziemi

Nadszedł czas, by zastanowić się, jak chronić nasz wspólny dom, naszą planetę – ZIEMIĘ. Odpowiedzialność za naturę spoczywa na nas wszystkich każdego dnia i w każdym miejscu. Zatroskani o przyszłość naszej planety, wspólnie ustalimy, jakie działania należy podjąć, by zadbać o środowisko i otaczającą nas przyrodę. Wypromujemy postawę proekologiczną podczas zajęć praktycznych. Na koniec dnia każdy uczestnik zabaw otrzyma dyplom „Przyjaciela Ziemi” 😊

 

dzien flagi

30.04 (wtorek)

Obchody Dnia Flagi w żłobku i przedszkolu

„Czasem godło ją ozdabia,
czasem orła na niej brak.
To jest właśnie polska flaga,
patriotyzmu piękny znak !”

Tuż przed długim weekendem majowym rozpoczniemy obchody Dnia Flagi przypadające na 2.maja. Przypomnimy sobie symbolikę barw naszej flagi, poznamy również pozostałe symbole narodowe, a następnie samodzielnie zaprojektujemy naszą flagę. Zapraszamy do wspólnej zabawy 😊