DZIEN FLAGI

2.05 (czwartek)

DZIEŃ FLAGI

Chętne grupy zapraszamy do udziału w świętowaniu Dnia Flagi, do centrum miasta Jelenia Góra, gdzie przedszkolaki z jeleniogórskich przedszkoli wykonają pamiątkowe wspólne zdjęcie ustawiając się w kształt i barwy flagi Polski. Zachęcamy, by tego dnia dzieci były ubrane w barwach biało – czerwonych 😊

 

17.05 (piątek)

FILHARMONIA DOLNOŚLĄSKA

„Zabawy z kolorami”
Znów przyszedł maj, a my chcemy Wam przedstawić historię pewnej plamki, która stała się nutką. Jakie przygody ją czekają i czy mocno nas zaskoczy? Na naszym audycjowym spotkaniu będzie kolorowo i na wesoło, zupełnie jak za oknem. We wspólnej, muzycznej zabawie sprawdzimy, czy w muzyce także istnieją kolory i jak właściwie je odnaleźć. Metodą eksperymentów sprawdzimy czym właściwie jest barwa utworu i jak ją uzyskać albo zmienić. Muzycy uchylą także rąbka tajemnic związanych z ich zawodem, przecież życie artysty jest niezwykle barwne !

 

DZIEN RODZINY

13 – 24.05

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ RODZINY

„Rodzina to nie tylko związki krwi.
To ci, którzy są dla ciebie w najtrudniejszych chwilach”

Marcel Proust.

Występy z okazji Dnia Mamy i Taty są dla nas zawsze najbardziej wzruszające. To najpiękniejszy czas, w którym jesteśmy razem. Skupimy się na tym, by pomóc dzieciom lepiej zrozumieć i docenić wartość Rodziny w naszym życiu. Dowiemy się o tym, że wspólne doświadczenia, miłość, zrozumienie i wsparcie, które otrzymujemy od naszych Najbliższych, kształtują nas jak0 ludzi i wpływają na nasze decyzje i działania.
Kochani Rodzice, zapraszamy Was serdecznie na występy z okazji Dnia Mamy i Taty, które odbędą się w sali bankietowej EUFORIA. Bądźcie z nami tego dnia, gdy podziękujemy Wam najpiękniej jak potrafimy, za to, że jesteście.