WYCIECZKA DO GRUSZKOWA
(WTOREK, 1.12.2015)

gruszkow

Wraz z panią Bogusią z Nadleśnictwa Śnieżka udamy się na wycieczkę do paśnika w Gruszkowie. Podczas tych warsztatów w terenie dzieci w praktyce zobaczą, jak można pomagać zwierzętom w zimie. Abyśmy wszyscy mogli się dobrze bawić, bardzo prosimy rodziców o przygotowanie dla swoich pociech ubrania dostosowanego do pogody.

ŚWIATECZNE WARSZATY W MUZEUM KARKONOSKIM
(ŚRODA, 2.12- TEDDIES / ŚRODA, 16.12- BUNNIES)

swieta

Grupy Bunnies i Teddies udadzą się na warsztaty do Muzeum Karkonoskiego, podczas których przedszkolaczki zobaczą oraz własnoręcznie przygotują piękne ozdoby choinkowe. Życzymy im wspaniałej zabawy!

(PONIEDZIAŁEK, 7.12.20125)

mikolajki

„W mroźną noc grudniową
Wśród śnieżnej zamieci
Para reniferów
Z nieba do nas leci

Ciągną piękne sanie
W złocistym zaprzęgu
A w saniach Mikołaj
I worek prezentów”
Zapraszamy wszystkie dzieci na radosne spotkanie z Mikołajem pełne uśmiechów, zabawy oraz prezentów. Mile widziane stroje w kolorze czerwonym!

ŚWIĄTECZNE ANIMACJE Z TEATREM „DUET”
(ŚRODA, 9.12.2015)

swiateczne animacje

Uroczy elf w czarujący sposób wprowadzi nas w świąteczny nastrój i za pomocą czarów przeniesie nas w czasie. Przedstawi krótką historyjkę o tym, jak to mały Mikołaj został Świętym Mikołajem. Dzieci dowiedzą się skąd wziął się zwyczaj dostawania prezentów oraz dlaczego Świętemu pomagają elfy.

STARSZAKI NA SCENIE
(WTOREK, 15.12.2015)

starszaki na scenie

Grupa Puppies zaprasza pozostałe przedszkolaki na świąteczne przedstawienie w języku angielskim.

PRZEDSTAWIENIA ŚWIĄTECZNE

przedstawienie swiateczne

Dzisiaj jest ten rodzaj ciszy,
Że każdy wszystko usłyszy:
I sanie w obłokach mknące,
I gwiazdy na dach spadające,
A wszędzie to ufne czekanie ?
Czekajmy - dziś cud się stanie

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na przedstawienia świąteczne naszych przedszkolaczków.

Poniedziałek, 14.12.2015
Grupa Elephants (p. Irenki), godz. 16.00
Wtorek, 15.12.2015
Grupa Bunnies (p. Marzenki), godz. 16.00
Środa, 16.12.2015
Grupa Teddies (p. Kasi), godz. 16.00
Czwartek, 17.12.2015
Grupa Butterflies (p. Margarety), godz. 14.30,
Grupa Puppies (p. Marty), godz. 16.00

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

warsztaty swiateczne

Maluszki ze żłobka wraz ze swoimi opiekunkami zapraszają wszystkich rodziców do wspólnej zabawy podczas bożonarodzeniowych warsztatów.

Środa, 16.12.15
Grupa Monkeys (p. Asi i p. Pauliny),
Grupa Froggies (p. Karoliny i p. Gosi),
Grupa Kittens (p. Marceliny i p. Agnieszki)- termin do ustalenia

SYLWESTROWE ZABAWY
Czwartek, 31.12.15

sylwester

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku przygotowaliśmy dla dzieci tańce, konkursy i tematyczne zajęcia plastyczne, które umilą czas naszym maluchom w ostatnim dniu roku kalendarzowego.